Buff Air Bumper Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Kılıfları

Eşsiz ve mükemmel bir telefona sahip olduktan sonraki endişelerin giderilmesi adına geliştirilen kılıf modellerinin en iyilerini Buff Labs oluşturuyor.

Birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilen ve telefonların kirlenmesini, çizilmesini ve darbelerden etkilenmesini önleyen Buff ile Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonlarınızın ekranlarını da koruyabilirsiniz. Üstelik telefonunu kendi tarzına ve kişiliğine göre renklendirmek isteyenler için de Buff Air Bumper birbirinden değişik ve estetik ürün sınıfına sahiptir.
Buff Air Bumper Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Kılıfları

Neden Buff Air Bumper?

Akıllı telefon kullanan kişilerin muzdarip oldukları konular ortaktır. Evrensel bir sorunda denilebilecek sorunların çözümüne yönelik imal edilen kılıfların üretimini birçok marka gerçekleştiriyor. Ancak bu konuda başarılı olan marka sayısının az olduğunu ifade edebiliriz. Akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirilen kılıf sayısı oldukça azdır. Buff Labs hem işlevselliği hem de estetikliği açısından en ideal ürünleri piyasaya sürüyor.
Buff Air Bumper Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Kılıfları

Markanın Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus kılıf modelleri ile telefonla ilgili kaygıları rafa kaldırabilirsiniz. Polikarbondan imal edilen ürünün çift katmanlı olması hem telefonun elden kaymasına hem de daha uzun ömürlü bir kılıf kullanımına imkan sağlıyor. Ayrıca, telefonun arka ve ön kamerasının çizilmesini de önlüyor. Ön tasarımındaki hafif yükseklik sayesinde ise, telefon ekranının zemine temasını engelliyor. Böylece çizilme ve istenmeyen kirlenme gibi problemler söz konusu olmuyor.

Farklı renk seçenekleri ve modelleri sayesinde ise, tarzınıza göre bir kılıf modeli seçme imkanı veriyor. Kılıf kullanım amaçlarından birisinin de telefonu kişiselleştirmek olduğu düşünüldüğün de, zengin modeller içerisinden kendi dünyanıza uygun olanı bulmanız oldukça önemlidir. Buff Labs kılıf modelleri çeşit açısından da kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. Birinci sınıf telefonlarınız için kaliteli malzemeden imal edilen kılıfları tercih ederek olası darbelere karşı telefonunuzu koruyun. Buff ile çizilme, kirlenme ve darbelere yönelik önemli bir tedbir almış olursunuz. Kaymaz yüzeyi sayesinde de, telefonu daha iyi kavrar ve tutabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 21.02.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 2831 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler