Galaxy Note 5, Muhtemelen Çift Kenarlı Ekrana Sahip Olacak

Galaxy Note 5, Muhtemelen Çift Kenarlı Ekrana Sahip Olacak

Resim

​Samsung, MWC 2015 etkinliğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i tanıtarak üzerinden büyük bir yük attı. Şimdi sıra yavaş yavaş diğer modelleri düşünmeye geldi.

Daha önceden yapmış olduğumuz haberlerde Samsung’unGalaxy S6 Edge adında bir akıllı telefon tanıtacağını biliyorduk, fakat Galaxy S6’yla ilgili de buna benzer söylentiler dolaşıyordu. Standart S serisine ait bir tasarımın yanı sıra iki tarafı kavisli bir Galaxy S6 modelinin geleceği söyleniyordu fakat söylentiler doğru çıkmadı. Bu spekülasyonların çıkmasının en büyük sebebi, Samsung’un bu ekranla ilgili almış olduğu bir patentten kaynaklanıyordu. Galiba o patentin hangi cihaz üzerinde uygulanacağı ortaya çıktı.

GSMArena’nın haberine göre Samsung, Galaxy Note 5 için çift kenarlı ekrana sahip bir tasarım düşünüyor. Bununla ilgili bir konsept görsel de paylaşılmış.

Resim

Samsung’un yeni akıllı telefonlarının fiyatları da üç aşağı beş yukarı belli oldu. Fiyatlara baktığımızda aralarında ortalama 150 €’luk bir farkın olduğunu görüyoruz. Yani Samsung’un Note 5 için böyle bir girişiminin olması, büyük maddi gelir elde etmenin alt yapısı olarak yorumlanabilir.

Bir sonraki Galaxy Note modeli resmi olarak önümüzdeki Eylül ayında tanıtılacak. Samsung’un o zamana kadar bu konu üzerinde düşüneceği çok zamanı olacak, bekleyip göreceğiz.

Ek Resimler

Bu içerik 23.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1425 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler