Galaxy Note 5 Bu Ekranla Gelecek!

Galaxy Note 5 Bu Ekranla Gelecek!

Samsung’un üst düzey telefonu Galaxy Note 5’in 4K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı iddia ediliyor. Galaxy Note 5 hakkında tüm bilinenler haberimizde.

Resim

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile amiral gemisi segmentinde çıtayı üstlere taşımayı başardı. Firmanın, her yıl olduğu gibi bu yılda daha büyük ekrana sahip günlük ve iş kullanımını  tek bir cihazda toplayanGalaxy Note ailesinin yeni modelini duyurması bekleniyor.

Galaxy Note 4 ile gayet akıcı ve hızlı bir Android deneyimi sunanSamsung’un, Galaxy Note 5 ile çıtayı yine yükselteceği ortaya çıktı. Son gelen bilgilere göre Galaxy Note 5’in ekran çözünürlüğü UHD yani 4Kolacak. TV’lerde daha yeni yeni görmeye başladığımız 4K çözünürlükteknolojisi Galaxy Note 5 ile cebimize girebilir.

Samsung’un yayınladığı 2015 Ultra HD panel yol haritası; Super AMOLEDekranlar için 4K çözünürlüğün geleceğini vurguluyor. Galaxy S serisine yeni bir üyenin bu yıl katılmasının zor olduğunu göz önünde bulundurursak, 4Kçözünürlüğe sahip ilk Samsung telefonunun Galaxy Note 5 olacağını söyleyebiliriz.

Resim

Galaxy Note 5 için cihazın 5.89 inç boyutunda olacağı söyleniyor. Ayrıca iki yanı da kavisli Galaxy Note 5 Edge’in de 5.78 inç boyutunda olacağı dile getiriliyor. Bakalım Galaxy Note 5 serisi Android tutkunlarını heyecanlandırabilecek mi?

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2091 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler