Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus’ın Bataryaları da Belli Oldu

Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus’ın Bataryaları da Belli Oldu

13 Ağustos’ta (yarın) Unpacked etkinliğiyle duyurulacak olan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın bataryaları da belli oldu.

Resim

Geçtiğimiz hafta içerisinde Galaxy Note 5 ve Galaxy S6Edge Plus’la ilgili neredeyse öğrenmediğimiz şey kalmamıştı, ta ki bataryalarına kadar.

Şuradaki haberden de hatırlayacağınız üzere Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus’ın sadece bataryaları net olmamakla birlikte tüm özelliklerinden bahsetmiştik. Neredeyse tüm yabancı kaynaklı teknoloji siteleri, Note 5’in 4100mAh bataryaya sahip olacağını belirtiyordu fakat bugün çok daha farklı bir haber geldi.

Galaxy S6 Edge Plus’ın 3000mAh bataryaya sahip olacağı dillendirilmişti, öyle de oldu. Fakat Galaxy Note 5’in de tıpkı Galaxy S6 Edge Plus gibi 3000mAh bataryayla geleceği ortaya çıktı. İki Galaxy’nin de 21 saat konuşma ve 336 saat (14 gün) bekleme süresine sahip olacağı iddia ediliyor. Şu an için Samsung’dan böyle bir açıklama gelmedi ama söylentiler, yarınki Unpacked etkinliğinde iki cihazın da bu özelliklere sahip bir bataryayla geleceğini gösteriyor.

Resim

Muhtemelen iki Galaxy ile ilgili sızdırılan son haber de bu oldu. Artık yarını bekleyip Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın resmi olarak duyurulmasını bekleyeceğiz.

Ek Resimler

Bu içerik 27.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1954 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler