Galaxy S5'in Sessiz Modu Yeni Güncelleme İle Geri Geldi

Galaxy S5'in Sessiz Modu Yeni Güncelleme İle Geri Geldi

Resim

Samsung, yeni üst seviye telefonunu duyurmanın eşiğinde olmasına rağmen hali hazırdaki son üst seviye cihazlarından olan Galaxy S5 içinde çalışmaya devam ediyor.

Kısa süre ünce ülkemize de gelen Android Lollipopgüncellemesi, telefonu görsel açıdan değiştirirken, yazılımsal açıdan bir kaç sorun meydana getirebiliyor. İşte o sorunlardan biri de Galaxy S5 kullanıcılarının sessiz modlarının kaybolması sorunuydu. Samsung son yayınladığı güncellemede bu özelliği geri getirdi.

Lollipop güncellemesini alan Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının hemen hemen hepsinin ortak şikayeti telefonda sessiz modunun kaybolmasıydı. Samsung bu konuya el attı ve yayınladığı ufak çaplı Lollipop güncellemesi ile sessiz modu yeniden cihazına ekledi. "Sessiz Mod'u telefonun titreşim ve sesin kapatılması olarak kabaca tabir edebiliriz.

İlk olarak İngiltere'de yayınlanan G900FXXU1BOB7 derleme numarasına sahip güncelleme şuan sadeceSnapdragon kullanan Galaxy S5 telefonları için mevcut. Eğer İngiltere'de yaşıyor ya da cihazınız oradan ise Kies üzerinden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. (Gerçi Snapdragon kullanan Galaxy S5 sahipleri Odin ile güncelleme yapabilirler)

Resim
Bu ufak çaplı güncellemenin henüz bu modun dışında neler getirdiği bilinmiyor. Dünya geneline de en kısa sürede yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Ek Resimler

Bu içerik 23.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1273 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler