Galaxy S6 Active Ortaya Çıktı!

Galaxy S6 Active Ortaya Çıktı!

Samsung, kısa bir süre önce MWC 2015 etkinliğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri ile gövde gösterisi yapmıştı. Galaxy S6 modellerine bir yenisi daha eklenecek gibi görünüyor.

Resim

MWC 2015 etkinliğine tanıttığı iki yeni amiral gemisi olan Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri ile dikkatleri üzerine toplayan Samsung, bu ilginin kaybolmasıı istemiyor. Yaptığı radikal tasarım değişiklikleri ve cihazlarda plastik yerine metal kullanılması, teknoloji çevreleri tarafından olumlu karşılanmıştı.

Galaxy S6 ve S6 Edge modellerinin tanıtılmasının ardından iki cihaz için toplamda yaklaşık 20 milyon adet ön sipariş aldığı şu günlerde, Galaxy S6 Active SM-G890A model numarası ile ortaya çıktı.

Samsung'un ünlü S serisinin dayanaklı yan modelleri olan Active telefonlarının en büyük özellikleri toza, suya ve darbeye karşı dayanıklılıkları, Galaxy S6 Active, Zauba'nın ithalat ve ihracat belgelerinde ortaya çıktı.

Resim

Maalesef henüz cihaz hakkında ekran boyutu hariç pek bir bilgi bulunmuyor, 5.1 inç'lik bir ekran ile gelen Galaxy S6'nın aksine S6 Active, 5.5 inç bir ekran ile gelecek. Ekran çözünürlüğünde ise herhangi bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor cihaz, 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde Quad HD ekran ile gelecek.

Sızan belgelerde görebileceğimiz diğer bir bilgi ise cihazın tek sim kart kullanacağı, Galaxy S6'nın suya karşı dayanıklı olmadığı düşünüldüğündeS6 Active, büyük ekran ve suya dayanıklılık isteyen kullanıcılar için güzel bir alternatif olacak.

Ek Resimler

Bu içerik 23.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1813 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler