Galaxy S6 Edge+ (Plus) ne kadar sürede şarj oluyor?

Galaxy S6 Edge+ (Plus) ne kadar sürede şarj oluyor?

Akıllı telefonlar daha fazla pil gücü sunmaya çalışırken hızlı şarj özelliği de günden güne gelişiyor. Hızlı şarj özelliğine sahip olan Galaxy S6 Edge+ ne kadar sürede %100 şarj oluyor?

Resim

Akıllı telefonlar her geçen gün daha da akıllanıyor ve donanım anlamında gittikçegüçleniyorlar. Bunda 2 yıl önce kullanılan yonga setlerinin 2,5 katı fazla performans alınan yonga setleri bize hizmet ederken 4GB sistem belleğinin bile standartlaştığına şahit olmaktayız.

Artan Donanımlar Pil Performansının Önemini Arttırıyor!

Artan donanımlara 4K ekran çözünürlüğünün eklenmesiyle birlikte en büyük sorun akıllı telefonların pil performansları oldu. Bir akıllı telefonun sadece pil gücü değil pilinin dolma süresin de oldukça önemli bir kriter haline geldi. İnsanlar bir kafede kahve içerken telefonlarını 20 dakika boyunca şarjda tutarak en az 5 saat daha telefonlarını kullanabilmek istiyorlar. Bu bağlamda hızlı şarj özelliğine sahip olan Galaxy S6 Edge +'ı test etmeye karar verdik. 2 Amper gücündeki şarj aletiyle kutudan çıkan Galaxy S6 Edge + bakalım nasıl bir performans gösterecek?

Galaxy S6 Edge+ Ne Kadar Sürede Şarj Oluyor?

Galaxy S6 Edge +'a farklı testler yaparak bu özel telefonu sizlere tam anlamıyla tanıtmak istiyoruz. Galaxy S6 Edge + yaptığımız testlerde ortalama 88 dakika içinde %100 şarj olabiliyor. 3000 mAh pil gücüne sahip olan Galaxy S6 Edge + bu bağlamda oldukça iyi bir skora imza atıyor. Aşağdaki ekran görüntülerini inceleyerek kendi telefonunuz ile bu süreleri karşılaştırabilrisiniz.

Not: Test sırasında 3G'ni naçık olduğunun ve toplamda 9 dakika telefonla da konuşulduğunun altını çizelim...

ResimResim

ResimResim

 

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1293 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler