Galaxy S6'nın Metal Kasası Gözüktü

Galaxy S6'nın Metal Kasası Gözüktü

MWC 2015'te tanıtılması beklenen Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6'nın metal kasası gözüktü. Ayrıca cihazla beraber çıkacak aksesuarlar hakkında da bilgiler sızdı.

Resim

Düzenlenmekte olan CES 2015'te ön gösterimi yapılacağı söylenen Galaxy S6 ile ilgili herhangi bir gelişme fuar boyunca olmadı.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Samsung'un Galaxy S6 modelini MWC 2015'te ya da 1 gün öncesinde düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

Galaxy S6'nın tanıtılmasına az bir süre kala, Galaxy S6 ile ilgili yeni detaylar ve görseller gelmeye başladı.

Galaxy S6'da, Galaxy Alpha ve E serisinden esintiler!

Galaxy Alpha ve geçtiğimiz gün duyurulan Samsung'un E serisimodellerindeki gibi metal çerçeveli olacak olan Galaxy S6, metal çerçevesi ile daha önceki Galaxy S modellerinden ayrılacak.

Resim

Daha önce sızdırılan görsellerin aksine köşeli bir yapıya sahip olduğu görülen çerçeve, Note 4 tasarımını da andırmıyor değil.

Samsung'un sevilen modellerinden Galaxy S2'nin metal alaşımlı sürümü gibi bir görünüm de bizi bekleyebilir.

Exynos 7 Octa işlemci, Wolfson DAC ve Sennheiser kulaklık

Samsung, yine karşımıza iki işlemcili Galaxy S6 modelleriyle çıkabilir.Snapdragon 810'lu modellerin duyurulmaya başlamasından sonra,Snapdragon 810'un kullanılma ihtimali arttı.

Fakat Samsung'un elinde oldukça güçlü ve az ısınan bir işlemci çözümü var. Exynos 7 Octa! Bunu kullanmaması için hiç bir sebep yok.

Gelen iddialara göre cihazda Exynos 7 Octa işlemcisi olacak. Bu işlemci içerisindeki ses ünitesi yani DAC ise Wolfson üretimi olacak. Bu donanımsal olarak güzel ses işlemcisi ise, Sennheiser yapımı gelişmiş bir kulaklıkla desteklenecek.

Yani Samsung, iddialara göre biraz daha multimedia ve sese önem verecek.

Benzer aksesuarlar

Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 ile beraber piyasada gördüğümüz S-Viewkılıflar, cüzdan kılıf, kablosuz şarj paketi, deri koruma kılıfı gibi pek çok ek aksesuar da sızdırıldı.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1233 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler