Galaxy S6 ve Galaxy S Edge cephesinden yeni bilgiler geldi

Galaxy S6 ve Galaxy S Edge cephesinden yeni bilgiler geldi

Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'in tasarımlarına ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor.

Resim

Galaxy S6 ve Galaxy S Edge cephesinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonların tanıtılacağı 1 Mart tarihine kadar da benzer bilgilerin gelmesi anlaşılan devam edecek. Samsung'un merakla beklenen akıllı telefonlarına ilişkin yeni bilgiler bir kez daha SamMobile cephesinden geldi.

Sitenin Samsung kaynaklarından temin ettiği bilgilere göre Galaxy S Edge'deki kavis oranı Galaxy Note Edge'e göre daha az olacak. Telefonun Galaxy Note Edge'e göre küçük olan boyutu, her iki kenarın kavisli ekrandan oluşması ve buna bağlı olarak yerleştirilecek ses/ güç butonları ister istemez kavis oranını %30-%50 oranında daha azaltacak.

Resim

Tasarıma ilişkin bilgiler sadece bunla sınırlı değil. Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'de yer alan kamera modülleri telefonla aynı renkte olacak. Ayrıca her iki cihazın ön ve arka kısımları da aynı renkte olacak. Bu da cihazların her iki yüzünde aynı kaplamanın yer alacağını gösteriyor. Muhtemelen Galaxy S6'da tamamı metalden oluşan bir tasarım bizleri karşılaşyacak.

Samsung'un özellikle geride bıraktığımız yılda gelirleri ciddi manada düştü. Tüketiciler firmadan daha yenikçi çözümler bekliyor ve görünüşe bakılırsa Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S Edge'de bunun ilk sinyallerini vermeye başladı.

Dilerseniz sonraki sayfalarda Galaxy S6'nın muhtemel tasarımını gösteren görüntülere bakabilirsiniz.

Resim

Resim

Resim

Resim

 

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1373 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler