Galaxy S6 ve LG G4'te işte bu özellik olacak

Galaxy S6 ve LG G4'te işte bu özellik olacak

Resim

Yeni nesil amiral gemileri çift lensle gelecek gözüküyor. Bomba raporun içeriği...

Çoğunuzun bildiği gibi çift kamera yapılandırması HTC One M8'le başladı ve analistler yeni model telefonlarda aynı çözümüzün kullanılabileceğini ileri sürmüştü. Koreli kaynaklar benzer bir çözümün Samsung ve LG'nin yaklaşmakta olan yeni amiral gemilerinde de olacağını iddia ediyor.

Galaxy S6'nın şemaları ve render görselleri çoktan internete düştü. Bu görsellerin hiç biri çift kamerayı işaret etmiyor bile. Bu nedenletaze raporda belki yanlışlık var veya sızan görüntüler ayrıntılı bir aldatmacanın parçası. En güzeli ayrıntıların içine dalalım.

Çift lens ve yeni özellikler

İkili kamera kurulumu arkasındaki fikir oldukça ses getirici. Temel olarak bir kamera alan derinliğini ölçerken, diğer kamera ise görüntüyü alıyor. Böylece ortaya farklı fotoğraflar çıkabiliyor. Çeşitli efektler verilebiliyor. One M8'de çift kamera olmasına rağmen One M9'da ise Tayvanlı şirket geleneksel yapılandırmaya geri dönmüşgibi gözüküyor. Gerçi sızıntılar için prototip deniliyor, bu da ayrı bir aldatmaca olabilir.

inews24.com sitesinin kaynaklarına göre LG G4 ve Galaxy S6'da (Başta da belirttiğim gibi) çift kamera olacak. Şimdilik gözüken Galaxy S6'da böyle bir şey olmadığı (Geçen seneki bir raporda daSamsung'un çift kamerayı test ettiği ileri sürülmüştü). Diğer yandan Samsung'un nihai tasarımı göstermediğine dair iddialar da sürüyor. Belki bir olasılıkla çift kamera olabilir. LG G4 şu zamana kadar gün ışığına çıkmadı ve olası tasarımı hakkında somut bir kanıt yok. Bu yüzden çift kamerayla gelmesi ihtimali var.

Sözde raporun ne kadar doğru ya da yalan olduğunu yorumlamak zor. Fakat 1 Mart'ta Galaxy S6 bilmecesi çözülecek ve neyin olduğunu öğreneceğiz.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1205 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler