Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung’un önümüzdeki yıl çıkaracağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S7 için yeni söylentiler ortaya çıktı. Peki Galaxy S7 ne zaman çıkacak? İşte cevabı.

Resim

Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’la yakaladığı başarının ardından gözler Samsung’a çevrildi.

Samsung’un uzun süredir yeni amiral gemisi modeli yani Galaxy S7 üzerinde çalıştığı biliniyordu. Hatta Samsung’un Galaxy S7 için Snapdragon 820’yi test ettiği, eğer testler olumlu sonuçlanırsa, bazı bölgelerdekiGalaxy S7 modelinde bu işlemciye yer verebileceği bile iddia edilmişti.

Akıllardaki asıl şey ise Galaxy S7 ne zaman çıkacak sorusuydu. Samsung’un ana vatanı Güney Kore’de ortaya çıkan yeni rapor, Galaxy S7 ne zaman çıkacak sorusuna da yanıt oldu.

En geç Şubat ayında satışta!

Sızdırılan rapora göre, hala geliştirilme aşamasında olan Galaxy S7,2016’nın hemen başında satışa sunulacak. Bilindiği üzere Samsung, Galaxy S serisini genel itibariyle Mart ayında satışa sunuyordu. Fakat bu sene firmanın Mart ayına  kadar beklemek istemediği ve en geç Şubat ayının hemen başında yeni Galaxy S7 modellerini satışa sunmak istediği iddia ediliyor.

Ayrıca sızdırılan raporlarda yer alan diğer bir bilgi ise üç farklı Galaxy S7 modelinin olacağı yönünde. Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in haricinde orta segmente hitap eden bir S7 modeli de çıkarmayı planlıyor.  Bu modelde Samsung’un gelişim aşamasında olan yeni yonga seti Exynos M1’in kullanılacağı da sızdırılan bilgiler arasında.

Dip not olarak belirtelim, raporu yayınlayan site Galaxy S7 çıkış tarihinin öne çekilmesinin iPhone 6s ile ilgili olmadığının da altını çizmiş.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1635 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler