Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Samsung'un merakla beklenilen yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S7, Mart ayında tanıtılacak. Peki, Galaxy S7 ne zaman satışa sunulacak?

 

Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında resmiyet kazanması beklenilen Samsung Galaxy S7 merakla bekleniyor. 21 Şubattarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenilen Galaxy S7, kısa bir süre sonra ise piyasadaki yerini alacak.

Galaxy S7, 11 Mart tarihinde satışa çıkacak!

Bir döneme sızıntılarıyla damgasını vuran Evan Blass nam-ı diğer Evleakstarafından ortaya atılan bu iddiaya göre Samsung, yeni amiral gemi modeliGalaxy S7'yi 11 Mart tarihinde satışa sunacak.

Resim

İlk etapta Amerika'da satışa sunulacak olan Galaxy S7 modelinin diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağı ise bilinmiyor. Ancak biraz geriye gittiğimizde, Galaxy Note 5 modelini hatırladığımızda bu tarihin Türkiyeiçin çok uzak olmadığını söyleyebiliriz.

Zira 20 Ağustos 2015 tarihinde Amerika'da satışa sunulan Galaxy Note 5, Ağustos ayı sona ermeden ülkemizde de satışa çıkmıştı. Buradan yola çıkarak Samsung Galaxy S7 ailesinin Mart ayının sonlarına doğru ülkemizde de satışa çıkacağını söyleyebiliriz. Ancak bunun sadece birtahmin olduğunu belirtelim.

 

Ek Resimler

Bu içerik 28.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1574 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler