Galaxy S7 Yeni Renk Sızdırıldı

Galaxy S7 Yeni Renk Sızdırıldı

Galaxy Note7 cihazlarının geri çağırılmasından sonra, Samsung çeşitli promosyonlar yaparak ve hatta Note7 cihazının Blue Coral renk seçeneğini Galaxy S7 serisine getirerek serinin piyasadaki konumunu güçlendirmeye çalışıyor. Galaxy S7 ve S7 Edge cihazları için yeni renk seçenekleri getirerek cihazlara olan talebi artırmaya yönelik adımı da piyasaya yönelik güçlendirme çalışmalarından biri. Şirket bu sayede Galaxy Note7’nin yaz dönemine kadar piyasada oluşturacağı boşluğu doldurmayı hedefliyor. Son olarak Samsung, kullanıcıları Apple’ın Jet Black rengine benzeyen Glossy Black renk seçeneği ile cezbetmeye çalışacak.

Resim

Bu haftanın başlarında, Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin “Glossy Black” versiyonlarını Aralık ayında satışa sunmayı planladığı söyleniyordu. Şimdi, kullanıcıların Glossy Black renginin nasıl bir görüntüye sahip olduğunu öğrenmeleri için çok fazla beklemeleri gerekmiyor. Çünkü yeni renk seçeneğinin fotoğrafları internette dolaşmaya başladı bile.

Resim

Sızan fotoğraflarda yeni glossy black rengine sahip Samsung Galaxy S7 Edge modeli görülüyor. Beklenildiği gibi, S7 serisi için üretilmiş bu renk seçeneği Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için çıkardığı Jet Black renk seçeneğine oldukça benziyor. SamMobile internet sitesinin iddialarına göre, fotoğrafların Çinli sosyal paylaşım sitesi Weibo'da bir Samsung temsilcisi tarafından paylaşıldığı söyleniyor.

Galaxy S7 ve S7 Edge cihazları için şu anda mevcut bulunan “Onyx Black” rengine kıyasla, glossy black versiyonunun arka paneli biraz daha koyu görünüyor. Fotoğraflara bakacak olursak, Samsung’un koyu tonu arka kısımda yer alan camın altına değil de üzerine uygulamış olması mümkün.

Resim

Muhtemelen glossy black renginin en belirgin farkı ise kenarlardaki metal çerçevenin de gümüş rengi yerine tamamen siyah olması. Bu tasarımın cihazı daha şık ve daha zarif gösterdiğini söyleyebiliriz.

Resim

Cevaplanamayan tek soru ise Galaxy S7/S7 Edge modellerinin yeni renk seçeneğinin çiziklerle başa çıkıp çıkamayacağı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin jet black renginde harika görünmesine karşın, cihazların parlak görünümü onları çizik oluşumuna daha yatkın kılıyor. Bu yüzden kullanıcıların glossy black rengindeki cihazlarının da kolay çizilebilir olma ihtimali hayal kırıklığı yaratabilir.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1394 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler