İşte yeni Samsung Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge GoldGenie

İşte yeni Samsung Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge GoldGenie

24 ayar altın Samsung Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge GoldGenie geliyor.

Resim

Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge'in tanıtım etkinliği üzerinden henüz birkaç hafta geçmesine rağmen geliştiriciler çok hızlı davranıyorlar. İngiltere merkezli bir kuyumcu şirketi olan GoldGenie firması, akıllı telefon ikilisi Samsung Galaxy S6 ve S6 Galaxy Edge için 24 ayar altın kaplama sürümünü çıkaracağını web sitesine eklediği geri sayım sayacı ile duyurdu.

Goldgenie şirketi resmi internet sitesi goldgenie.com’da ’24K Gold Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Kayıt’ adlı bir sayfa açtı.

Resim

Her iki akıllı telefonun yeni sürümü İngiliz kuyumculuk şirketi tarafından 24 ayar altın kaplama olarak tasarlandı. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, gold, rose gold ve platinium olarak 3 farklı sürümle piyasaya çıkacak.

Sitede, ön siparişleri 20 Mart’ta almaya başlayacaklarını ve şu an bekleme listesine kayıt olanlara öncelik vereceklerini açıkladılar. 24 ayar Altın, Gül Altın ve Platin olarak özelleştirilmiş yepyeni Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlara erkenden sahip olmak isteyenler online ön kayıt yaptırabilmek için sitedeki formu doldurmak zorunda. Goldgenie tasarımcısı her üç model için de çok yüksek talep bekliyor.

GoldGenie şirketi Samsung akıllı telefonlarının daha önceki sürümlerinin Gold tasarımlarının yanı sıra Gold iPhone 6 ve iPhone 6 S tasarımını ve HTC ile BlackBerry modellerinin altın kaplama sürümlerini de piyasaya sürmüştü.

Fiyat olarak 24 karat altınla kaplanmış olan Samsung Galaxy S6 biraz daha pahalı olacak. Goldgenie sürümünün başlangıç fiyatının yaklaşık 2457 $ olacağı söyleniyor. Kuyumcu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ön siparişlerini, her iki akıllı telefonun 10 Nisan günü yapılacak olan perakende lansmanından sonra 2-3 hafta içinde müşterilere göndermeye başlayacak.

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1417 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler