Samsung, Çift Arka Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Samsung, Çift Arka Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Samsung'un önümüzdeki yıldan itibaren çift arka kameralı bir akıllı telefonu piyasaya süreceği söyleniyor.

Resim

Duo Camera (yani çift kamera) denince geçen sene HTC’nin piyasaya sürdüğü HTC One M8 akıllara geliyor. HTC One M9’da aynı kamera sistemi kullanılmamış olsa da One M8’in bu kamera özelliği sayesinde dünya genelinde iyi bir reklam yaptığını söyleyebiliriz. Güney Koreli şirket Samsung’un da çift arka kamera sensörlü bir akıllı telefon üzerinde çalışmalar yaptığı ortaya çıktı.

Şimdilik geliştirme aşamasında olduğu belirtilen akıllı telefonla ilgili iNews 24 ismindeki kaynak, cihazın geliştirilme aşamasının tamamlanmasının ardından 2016 yılından itibaren satışa sunulacağını belirtti.

Samsung’un çift kameralı akıllı telefonunu hangi modelle birlikte duyuracağı da şimdilik belli değil, fakat Galaxy S7’de bu teknolojinin denenebileceği söyleniyor. Bence Samsung, yeni deneyeceği bir özelliği fanlarının büyük bir heyecanla bekleyeceği model üzerinde denemektense farklı bir model üzerinde deneyip gelen eleştirilere göre birden fazla model üzerinde uygulayacaktır. Yani iyi işleyen bir çarkı bozmak istemeyeceklerdir.

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1611 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler