Samsung, Galaxy Ailesine E5 ve E7 Adında İki Yeni Telefon Ekledi

Samsung, Galaxy Ailesine E5 ve E7 Adında İki Yeni Telefon Ekledi

Resim

Samsung o kadar seri şekilde yeni telefonlar çıkarıyor ki sanki her gün yeni bir Samsung telefonu tanıtılıyor gibi hissetmeye başladığımız şu günlerde CES 2015 fuarında telefon dışı teknolojilerle boy göstermesi beklenen firma yine iki telefon tanıtarak biraz şaşırttı.

Samsung'un klasik Galaxy serisi telefonlarına eklenen Galaxy E5 ve Galaxy E7 modelleriyle özçekim özellikleri ön planda olan kervana katılmış oldu.

İki telefon da tasarım olarak tıpa tıp aynı ve klasik Samsung telefonları görünümünde fakat E7 modelinin özellikleri ve boyutu E5'in biraz üstünde olacak şekilde üretilmiş.

Resim

Daha iyi özellikte olan E7 modelinde 5.5" Super AMOLED ekran bulunuyor ve 1.2GHz'lik dört çekirdekli bir işlemciden gücünü alıyor. 2GB RAM ve arttırılabilir 16GB depolama kapasitesi sunan E7'de LED flaşlı13MP arka ve 5MP'lik ön kamera bulunuyor ve ön kamerada özçekim kolaylığı için el ve ses komutlarıyla çekim yapma, en iyi yüz gibi çeşitli yazılımsal detaylarla destekleniyor. 4G bağlantı desteği ve çift simkart girişi sunan cihazda 2950mAh batarya bulunuyor.

Resim

Biraz daha kısılmış özellikleri bulunan E5 modeli ise 5" Super AMOLED ekran ile geliyor. 1.5GB RAM tercih edilen E5'te LED flaşlı 8MP arka ve yine 5MP ön kamera tercih edilmiş. Batarya kısmında ise2400mAh olan cihazda bu özellikler dışında E7 ile tamamen aynı özellikler bulunuyor.

Özelliklerinin detayları ve çıkış tarihi hakkında bir bilgi şu anlık bulunmayan bu iki cihazın fiyatları ise E5için 19.000 Hisdistan Rupisi (Ortalama 700TL), E7 için ise 23.000 Hindistan Rupisi (Ortalama850TL) gibi bir fiyat biçilmiş.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1880 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler