Samsung Galaxy A6, A8 ve A9 onaylandı

Samsung Galaxy A6, A8 ve A9 onaylandı

2015 yılına hızlı bir giriş yapan Samsung, Galaxy A serisinin yeni üyeleri olmaları beklenen Samsung Galaxy A6, A8 ve A9 için gerekli patentleri aldı.

Resim

Geçtiğimiz yıl akıllı telefon pazarında istediği başarıyı yakalayamayan ve bunun sonucu olarak ciddi mali sıkıntılarla karşı karşıya kalan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu yıla oldukça hızlı bir başlangıç yaptı ve birçok yeni akıllı telefon modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Üstelik firmanın onay aldığı patentlere bakılırsa Samsung önümüzdeki dönemde de yavaşlamayacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen MWC 2015 kapsamında yeni amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S6‘yı resmi olarak tanıtan ve akıllı telefon pazarındaki her zamanki gibi iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne seren Samsung, şimdi de Galaxy A serisinin yeni üyeleri için hazırlıklara başladı. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Samsung Galaxy A3, A5 ve A7’yle başlayan Galaxy A serini zenginleştirmeye devam eden Samsung; Galaxy A6, A8 ve A9 adlarını taşıyan üç yeni cihaz için patentleri aldı.

Samsung Galaxy A6, A8 ve A9 henüz Güney Koreli teknoloji devi tarafından resmi olarak duyurulmamış olsa da, bu telefonlar hakkında ilk detayların önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Ek Resimler

Bu içerik 23.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1222 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler