Samsung Galaxy Mega On Görüntülendi

Samsung Galaxy Mega On Görüntülendi

Samsung'un bir süredir konuşulan yeni akıllı telefonu Galaxy Mega On, ilk defa görüntülendi. İlk olarak teknik özellikleriyle karşımıza çıkan telefon şimdi ise tasarımı ile karşımızda.

Resim

Bir süredir teknik özellikleriyle karşımıza çıkan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy Mega On, nihayet tasarımı ile karşımıza çıktı. TENAAkayıtlarında ortaya çıkan akıllı telefon teknik özellik bakımından sızıntıları doğrularken telefonun neye benzediğini de ortaya koyuyor.

İşte Samsung Galaxy Mega On

Çin'in sertifikasyon kurumu olan TENAA kayıtlarında ortaya çıkan Samsung Mega On, ilk defa tasarımı ile karşımıza çıktı. Galaxy A serisini akıllı getiren Galaxy Mega On, 5.5 inç büyüklüğünde 720p ekrana sahip. Ayrıca telefonun kalınlığı ise 8.2 mm.

Resim

Android 5.1.1 Lollipop ile çalışan Galaxy Mega On, gücünü ise Qualcomm'un Snapdragon 410 veya Snapdragon 412 işlemcisinden alacak.4G destekleyen akıllı telefon 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya ile karşımıza çıkacak. 3000 mAh bataryası bulunan Galaxy Mega On arka tarafta 13 Megapiksel ve ön tarafta 5 Megapiksel kameraya sahip.

Piyasaya Galaxy O7 ismiyle çıkması beklenen akıllı telefon ayrıca çerçeveleriyle gözleri üzerine topluyor. Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy Mega On veya Galaxy O7'nin önümüzdeki günlerde resmen tanıtılmasıbeklendiğini de ekleyelim.

 

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1689 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler