Samsung Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Başladı

Samsung Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Başladı

Android'in en yeni sürümü 6.0 Marshmallow kısa bir süre önce yayınlanmış olup akıllı telefon üreticileri tarafından da aşama aşama kullanıcılara sunulmaktadır. Her geçen gün yeni bir modelin daha Android 6.0 Marshmallow güncellemesi almaya başladığına dair haberlerin ortaya çıktığı görülüyor.

Resim

Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow İçin Hazır

Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle ilgili olarak meydana gelen son gelişmelerde Samsung'un amiral gemisi modeli Galaxy Note 4'ün de güncelleme almaya başladığı ifade ediliyor. İlk olarak Macaristan'da başlatılan güncelleme işlemlerinin kısa bir süre içerisinde diğer ülkelerde de başlatılacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek?

Macaristan'da başlayan güncelleme çalışmalarının ardından ülkemizdeki Samsung Galaxy Note 4 kullanıcıları tarafından da güncellemenin ne zaman geleceği merak ediliyor. Şuan için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin Galaxy Note 4 modeli için ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Macaristan güncellemelerinin ardından ortaya çıkan ekran görüntüsü paylaşımlarında özellikle ikon tasarımların da dikkat çekici yeniliklerin yapıldığı görülüyor. Tüm ayrıntıların güncellemenin ülkemizde başlatılmasının ardından ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1527 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler