Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 çıkış tarihi ile ilgili bilgiler hızla yayılıyor. Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefonunun hakkında çıkan özellikleri, fiyatı ile ilgili söylenenler neler. Samsug Galaxy Note 4 ile piyasalara nasıl girecek. Diğer akıllı telefonlara kıyasla note 4 özellikleri farklılıkları nasıl olacak. Galaxy Note 3 ten sonra çıkacak olan Note 4 üstünlükleri neler olacak.

Samsung Galaxy Note 4 çıkış tarihi belli oldu. Samsung'un yeni android akıllı telefonu olacak olan Galaxy Note 4 şimdiden çok ses getirmeye başladı. Peki ne zaman çıkacak bu akıllı telefon. Samsug Galaxy Note 4 tanıtımı 3 Eylül de yapılacak, Galaxy Note 4 özellikleri ile göz doldururken, fiyatı ile de bir çok alıcıyı kendine çekecek gibi.

Samsung Galaxy Note 3 ile başlayan ilkler, Samsung Galaxy Note 4'ün ile devam ediyor. Samsung'un yeni gözdesi akıllı ve güçlü Android cihazlardan biri olan Note 4 özellikleri hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Note 3 Eylül 2013 yılında piyasaya çıkmıştı.  Note 3 satış rakamları rekorlar kırmıştı. Ve şimdi Galaxy Note ailesinin, büyük kardeşi Galaxy Note 4 fiyatı ile geliyor.
Samsung Galaxy Note 4  2014 3 Eylül piyasada tanıtımı olacak. Ünlü Galaxy Note Serisi 2011 yılında hayatımıza girdi ve LG'nin piyasaya girmesi ile akıllı telefon savaşa giderek kızıştı. Ve şimdi, akıllı telefon pazarında Sony , HTC ve Nokia ilgi görmeye başladıır. Ancak, kral sadece Samsung. Galaxy Note 3 2013 pazarının yıldızı oldu diğer taraftan, HTC One Max ve Sony Xperia Z Ultra yarıştan çekilmedi, ancak kazanan Samsung oldu.

Resim

GALAXY NOTE 4 FİYATI NE KADAR OLACAK?

Hiç şüphe yok ki, Samsung Galaxy Note 3 ile pazardaki payının üstüne daha fazlasını koymayı hedefliyor.  Bunu da ancak Samsung Galaxy Note 4 sayesinde başarabilirler. Galaxy Note için büyük hayaller kurulmaya başlamış.

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 yeni nesil akıllı telefon seviyesi nasıl olacaktır? Cevap Samsung araştırma ve geliştirme ünitesinde gizlidir. 2012 yılından bu yana Jan, Samsung birkaç güçlü parça ortaya koymuştu, gerçek okta-çekirdekli işlemci yonga seti, esnek ekran, kavisli Youm görüntüler, 128GB dahili depolama belleği ve 2K çözünürlük ekran panelleri içeren akıllı telefon. Böylesi bir akıllı telefonunda en merak edilen tarafıda fiyatıdır sanırım. Galaxy Note 4 için fiyat aralığı belirtilmemiş ama söylentiler arasında maksimum 1200 $ olacaktır. Böylesi harika bir telefon içinde değer sanırım.

Şu bir gerçek ki hayatımızda yaşantımızı kolaylaştırmak için her zaman yeni bir teknoloji ürünü çıkacaktır. İnsanoğlu zeka seviyesi hergeçen gün bir üst seviyeye çıkıyor.

GALAXY NOTE 4 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Aşağıdaki tarihlere bakılacak olursak Galaxy Note 4 tarihide Ağustos Eylül gibi bekleniyor.
• N7000 Galaxy Note çıkış tarihi - 2011, Eylül
• N7100 Galaxy Note 2'nin çıkış tarihi - 2012, Ağustos
3 • Galaxy Note çıkış tarihi - 2013, Eylül
4 • Galaxy Note çıkış tarihi - 2014, Ağustos / Eylül?

GALAXY NOTE 4 ÖZELLİKLERİ

• Exynos 64-bit chipset veya big.LITTLE 16-çekirdekli Exynos 64-bit yongaseti hakkında True Octa çekirdekli işlemci
5.7 inç, gerçek 2K çözünürlük (2160p) ekran, (3D veya esnek olmaz), • düşünmüyoruz söylentiler esnek ekran ve 3D görüntü. Ancak, kıvrımlı kenarları ekran bu cihazın bir parçası olabilir ama Samsung başına gibi cihazlar için ayrı bir seriye Galaxy F başlatacak çünkü Samsung Note serisinin bu önlemek olacaktır söylentiler .
• 4GB RAM - Onaylandı. Evet, 2014 ortalarında, emin smartphone RAM standart 4GB seviyesine ulaşacak. Zaten, Not 3 3GB RAM için bu standardı aldı.
• 128GB gemide depolama belleği o kadar uzak değildir. Samsung zaten 2012 yılında bellek modüllerinin bu tür prototipleri göstermiştir ve şimdi zaman dünyaya gerçek kıvılcım göstermek için geldi. Sonraki Samsung Note phablet tahta depolama sürümü 128 GB ile başlangıç ​​olabilir.
• sensörünü bakacak 21MP ISOCELL Arka
3800 mAh batarya 3600 •
• 4G ve Çift kanal Wi-Fi özellikleri

Resim

Resim

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 20.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2059 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler