Samsung Galaxy S Edge'in SAR Değeri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S Edge'in SAR Değeri Ortaya Çıktı

 

Resim

Samsung'un bu seneki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olan iki önemli cihazlarından biri olan S Edge, kıvrımlı ekranıyla tekrar dikkatleri üzerine toplayacak. Kıvrımlı yapısı Note Edge'den farklı olarak çift taraflı olması beklenen telefonun artan sızıntılarına ek olarak SAR değeri de eklendi.

Bildiğiniz gibi SAR değerleri telefonların aslında pek dikkat edilmeyen en önemli ayrıntısı olarak söyleyebiliriz. TAA'nıntelefon tanıtımında özellikle dikkat ettiği ve uyardığı konu olan SAR değerleri büyük şirketler tarafından dikkat edilse de çakma dediğimiz telefonlarda dikkat edilmiyor.

Samsung ise düşük sar değerlerine dikkat eden bir firma ve S Edge modelinde de kafada 0.306w/kg  ve vücutta 0.409w/kg olarak düşük bir sar değeriyle güzel bir iş çıkarmış.

Resim

Teknik özellikler olarak 64-bit Snapdragon 810 ve Exynos 7420 işlemci modelleriyle gelmesi beklenen telefonda 3GB RAM olacağı düşünüyor. Ayrıca 20MP arka 5MP de ön kamera bulunması beklenen S Edge,64GB ve 128GB depolama kapasitesi ile satışa çıkabilir. QHD ekran kullanılacak telefon iki yana kıvrımlı ekranıyla farklı bir deneyim sunacak.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1599 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler