Samsung Galaxy S6 Göründü

Samsung Galaxy S6 Göründü

Samsung'un, MWC 2015 kapsamında, 2 Mart'ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde tanıtması beklenen yeni amiral gemisinin kılıfı ortaya çıktı. İşte Galaxy S6'nın tasarımı.

 

Resim

Samsung'un gelecek amiral gemisi, büyük merakla bekleniyor. Daha önceden tam olarak göremediğimiz Galaxy S6, sonunda yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

Uzun süredir hakkında pek çok iddianın ortaya atıldığı ve dedikodularının bitmediği Galaxy S6 için önceden göz tarama sensörü, 20 megapiksel kamera, 4 GB RAM ve daha çok çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

İşlemci konusunda da pek çok tartışmanın odak noktası haline gelenGalaxy S6'nın çoğunlukla Exynos işlemci ile geleceği belirtilmişti.

Hatta bu iddialar sonrası Qualcomm'un Samsung için Snapdragon 810 işlemcisini yenileyebileceği de konuşulmuştu.

Fakat bugün Galaxy S6'dan ilk gerçek görsel geldi. Önceki tüm modellerden farklı olarak kalp atım sensörü ve kamera flaşının sağ bölüme alındığı görülen Galaxy S6'da ilginç bir gelişme daha var.

Resim

Zira iPhone 6'da çok eleştirilen çıkıntılı kameranın, görsele dikkatli baktığımızda Galaxy S6'da da yer aldığını görebiliyoruz.

Kılıfın üst bölümünde kulaklık jakı ve kızıl ötesi bölümleri dikkat çekerken, alt bölümde de küçük bir nokta yer almakta.

Arka bölümünde hiçbir boşluk bulunmadığı görülen Galaxy S6'nın hoparlörlerinin alt bölümde ya da önde olabileceği de, şimdiden konuşulmaya başlandı.

Ayrıca önemli bir tasarımsal değişikliğin olacağı belirtilen Galaxy S6'nın büyümesi beklenen home tuşu ise, görselde görünmüyor.

Fakat pek çok kaynak, görselin dikkat çekmek amaçlı yapılmış olabileceğini ve Galaxy S6'nın ciddi değişiklikler ile gelebileceğini belirtiyor.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1613 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler