Samsung Galaxy S6 serisi CES 2015'te Ön Tanıtıma Çıkacak

Samsung Galaxy S6 serisi CES 2015'te Ön Tanıtıma Çıkacak

Resim

Samsung'un her sene tanıtılması klasikleşen en iyi telefonlarından Galaxy S serisi telefonları her senenin en çok merak edilen telefonları arasında yer alır. 2015'in en çok beklenen ve merak edilen telefonu olan SamsungGalaxy S6'nın ise CES 2015 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda tanıtılması bekleniyor.

Bu tanıtımın basına değil kapalı kapılar ardında teknoloji sektörünün önde gelenlerine yapılacağını belirtmek gerek. Ancak etkinlik sonrasında sızıntıların çıkması muhtemel olan bu ön tanıtımda söylentiler direkt olarak Galaxy S6 yerine Galaxy S6 Edge için olacağı yönünde.

Resim

Kavisli tasarıma yeni bir bakış açısı getiren Samsung, bunu Note 4 Edge telefonu ile göstermişti. Galaxy S6 Edge ile bu tasarımı her iki yana doğru kavisli olacağı yönünde düşünülüyor.

Teknik özellikler bakımından 5" ya da 5.5" QuadHD Super AMOLED ekran, Samsung Exynos 7420 64 bit işlemci, 3 ya da 4 GB RAM, 16 ya da 20MP kamera ile tanıtılacağı düşünülüyor.

Son olarak Zero adındaki yeni bir tasarım projesinin ürünü olması beklenen 2015'in Samsung cihazlarının nasıl bir farklılık  ve özellikler sunacağını hep birlikte göreceğiz.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1240 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler