Samsung Galaxy S6 tasarım detayları sızdırılan kılıf ile belli oluyor

Samsung Galaxy S6 tasarım detayları sızdırılan kılıf ile belli oluyor

Samsung Galaxy S6'nın sızdırılan şeması tasarım ayrıntılarını ortaya seriyor.

Resim

Fransız web sitesi NoWhereElse sitesine anonim bir kaynak tarafından ayrıntılı Galaxy S6 kılıfı şeması gönderildi. Yayınlanan şemalara göre telefon 5.65 x 2.78 x 0.28in (143.52mm x 70.70mm x 7.19mm) ölçülerinde. Muhtemelen Galaxy S6 selefinden biraz daha geniş, daha uzun ve biraz daha ince bir tasarımla karşımıza çıkacak.

Telefon dikdörtgen ama köşeleri yuvarlatılmış,  Ses ve güç düğmesi cihazın sol tarafına yerleştirilmiş. Arka kamera flaşı ve kalp hızı sensörü ise önceden olduğu gibi kamera lensinin altına değil sol tarafına konumlandırılmış. Ayrıca kılıfın altında birbirinden farklı üç delik yeri açılmış.

Samsung’un Project Zero adı altında hazırladığı ve tamamen farklı bir tasarım sunacağı Galaxy S6, muhtemelen Qualcomm’un son model işlemcisi Snapdragon 810 veya Exynos Octa 7 ile gelecek. Ayrıca Quad HD ekran, 16 megapiksel kamera veya 20 megapiksel kamera diğer beklenen özellikler arasında yer alıyor. Telefonun yıllardır metal kasa ile geleceği çok söylendi ancak söylenenler gerçek çıkmadı. Fakat bu sefer metal kasa ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy S6, Mart'ın başlarında düzenlenecek olan MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak.

Resim

Resim

Resim

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1219 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler