Samsung Galaxy S6'ya iPhone özelliği geliyor!

Samsung Galaxy S6'ya iPhone özelliği geliyor!

Samsung Galaxy S6 için çok kullanışlı olan iPhone kamera özelliği geliyor.

Resim

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yapılacak olan Android 5.1 Lollipop özelliği ile kamerada yeni bir özellik alacaksınız. Bu özelliğin işlevselliğine göre kullanıcılar fotoğraf çekerken parmağını ekranda sürükleyerek gerçek zamanlı pozlama  yapabilecekler. Hareket üstten alta veya tam tersi olacak.

Apple, iPhone'larda kullanıcıların farklı ayarlar ile oynamak zorunda kalmadan hemen hemen her aydınlatma koşulunda mümkün olduğunca daha iyi fotoğraflar çekmeyi sağlayan iyi bir kamera özelliğine yer verdi. Koreli dev bu alanda Apple’ın kamerasına rakip olacak bir atılım yaptı ve  son amiral gemileri  Galaxy S6 ve Galaxy  Edge  için son derece yararlı olan bu iPhone kamera özelliğini getiriyor.

Pozlama özelliği Android cihazlarda değişik şekillerde temelde sunuluyor ancak hiçbiri Apple iPhone üzerindeki kadar iyi değildi. Ekranın üzerinde yukarı - aşağı kaydırma hareketiyle sağlanan pozlama ayarı, ortamdaki ışık koşullarının istenilen hale getirilmesini sağlıyor. Ama Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcıları çok yakında Android 5.1 güncellemesinin bir parçası olarak, kendi cihazlarında benzer bir seçeneği elde edecekler.

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1417 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler