Samsung Galaxy S7 Ailesi Hakkında İlginizi Çekebilecek Bir Dedikodu Duyduk, Siz Ne Dersiniz?

Samsung Galaxy S7 Ailesi Hakkında İlginizi Çekebilecek Bir Dedikodu Duyduk, Siz Ne Dersiniz?

Resim

Samsung Galaxy S7 ailesi ile ilgili birçok dedikodu var. Ancak bunlardan sonuncusu Samsungtüketicilerini yakından ilgilendiriyor.

Çin pazarına girmesiyle beraber kar payını artırmayı düşünen Samsung Galaxy S6 serisinde radikal sayılabilecek değişikliklere gitmişti. Özellikle Samsung Galaxy S6 Edge serisi kullanıcılar tarafından karmaşık duygularla karşılanmıştı. Seveni de oldu, nefret edeni de. Samsung Asya kıtasında Xiaomi, Huawei, Oppo ve  OnePlus gibi OEM markalarla rekabet ediyor. Bu rekabet doğal olarak Samsung'u yoruyor. Çünkü OEM rakiplerinin de radikal bir stratejisi var.

Amiral gemisi dönemi bitiyor

Samsung Galaxy 7 ailesinin farklı olması bekleniyor. Bekleniyor elbette ancak "farklı olacak mı?"sorusu da kafalarda dolaşmıyor değil. İnternette dolaşan yeni dedikodulara göre 2016 yılından itibaren Amiral Gemisi tabir edilen ürünlere çok rastlanmayacak. Akıllı telefon üreticileri daha sade ve kullanışlı sınıflar yaratma yolunu seçecekler. Buna karar verenler elbette Samsung'un yukarıda saydığımız rakipleri. Peki, bu şartlar altında kim kime, nasıl hava atacak? OEM telefon üreticilerinin hem fikir oldukları "değişip durursak asla pazarda var olamayacağız" paranoyası bu söylemin özünde gizli. Bu değişmeme ama gelişme stratejisi Samsung'u düşündürüyor.

Samsung Galaxy S7 ailesi sürpriz yapabilir

Bu kulislerin ışığında Samsung Galaxy S7 ailesinin tasarımında bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. Hatta CPU'sundan başka hiçbir değişiklik olmayacakmış. Sadece sürpriz olarak microSDdesteği seçeneği gelebilirmiş. Ancak dediğimiz gibi bunlar hep dedikodu.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1504 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler