Samsung Galaxy S7 Hakkındaki Tüm Sızıntılar!

Samsung Galaxy S7 Hakkındaki Tüm Sızıntılar!

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S7’nin hakkında çıkan tüm sızıntıları yazdık. Detaylar haberimizde.

Resim

Samsung her sene yeni amiral gemisiyle ilgileri üzerine topluyor. Her ne kadar Samsung hastası ve Samsung’u sevmeyen insanlar olarak 2’ye ayrılsalar da yine de Samsung’un yeni ürünleri büyük ilgi görüyor. Samsunggenelde telefonları piyasaya sunmadan önce hakkında birçok sızıntı çıkıyor. Doğal olarak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 hakkında da sızıntılar çıkmaya başladı.

MWC 2016 etkinliğinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy S7 şimdiden ilgi odağı olmuş durumda. Telefonun RAMbelleğinde, kamerasında ve özellikle işlemcisinde büyük yenilikler olacağı hakkında büyük sızıntılar bulunuyor. Biraz da Samsung Galaxy S7’nin ayrıntılarına göz atalım.

Resim

Samsung Galaxy S7 piyasaya güçlü bir işlemciyle girmek istiyor. Sızıntılara göre Snapdragon’un 820.v3.x işlemcisiyle test ediliyor. Fakat Çin sitesinde yayınlanan karşılaştırmaya göre Snapdragon’un 810 ve 820 modeli karşı karşıya geliyor. Weibo’nun haberine göre iki adet Snapdragon 820 olduğu söyleniyor ve bunlardan yüksek puan alan modelin Samsung Galaxy S7olduğu düşünülüyor.

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1338 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler