Samsung Galaxy S7 ile Telefon Keyfi Yaşayabilirsiniz

Samsung Galaxy S7 ile Telefon Keyfi Yaşayabilirsiniz

 

Samsung şirketinin son zamanlarda yükselen bir şirket haline gelmesi ve zaman geçtikçe bu değerlerin yükselerek artması sonucunda birbirinden güzel tasarımlı akıllı telefonların piyasaya sunulması sağlanmıştır.  Samsung firması her geçen gün yeni telefon modelleri ile karşımıza çıkıyor. Samsung’un yeni telefon modelleri sayesinde bir sonraki modelin bizlere hangi avantajları sunacağını tahmin etmek imkansız hale geliyor. Samsung akıllı telefonlar insanların beklentilerini sürekli arttırmaya devam ediyor. Teknoloji harikası Samsung telefonlarının son gözdesi Sansung Galaxy S7 piyasaya girmeye hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

Samsung Galaxy S7 özellikleri ile ilgili net açıklamalar yapılmamakla birlikte ufak tefek bilgiler sızdırılmaya başlandı.  Samsung Galaxy S7 çok ince bir kasa tasarımı ile kullanıcılara sunulacak.  Telefonda son güncelleme yazılımlarının kullanılarak piyasaya sunulması bekleniyor.  Samsung Galaxy S7 genel özelliklerini incelediğimizde;

*6 GB Ram Bellek

*X GHz Exynos Mobil İşlemci

*5″ 4K Çözünürlüğe Sahip Super AMOLED Ekran

*30 MP Arka, 7 Megapiksel Ön Kamera Seçeneği beklenen özellikler arasında yerini alıyor. Her anlamda mükemmel özelliklere sahip bir telefon olacağı belli olmakla birlikte kasa inceliği ile devrim yaratacak nitelikte olacağı tahmin ediliyor.

Resim

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Piyasaya Sunulacak?

Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi ile ilgili net bilgiler olmamakla ilgili Mart 2016 tarihinde piyasaya sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Fiyatı Ne Olacak?

Samsung Galaxy S7 fiyatı en çok merak edilen konuların başında geliyor. Şu an net bir rakam açıklanmamakla birlikte 3500 TL olacağı yönünde haberler ortaya atılıyor.

Samsung Galaxy S7 Telefon Kılıfı

Akıllı telefonları düşmelere ve çizilmelere karşı koruyan kılıflar telefonların vazgeçilmezi halini aldı. Günümüzde akıllı telefonların kullanan birçok kişi kılıf sayesinde telefonlarını koruyabilmektedir. Ayrıca telefonuna şıklık ve rahatlık sağlayan kılıflar sık sık tercih edilmeye başlandı. Kırılmalara ve yıpranmalara müsait olan akıllı telefonlar için kaliteli kılıfların tercih edilmesi de çok önemlidir. Samsung Galaxy S7 için geri sayım başladı. Samsung Galaxy S7 daha piyasaya sunulmadan aksesuarları konuşulmaya başlandı. En önemli aksesuarlardan biri olan telefon kılıfının nasıl olacağı merak konusu oldu. Samsung Galaxy S7 telefon kılıfı tercihini tıpkı Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 da kullandığı gibi klavyeli kılıftan yana kullandı.

Samsung Galaxy S7 Telefon Kılıfı Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

Samsung Galaxy S7 için önerilen klavyeli kılıf telefonun alt tarafından takılarak kullanılacağı belirtildi. Samsung Galaxy S7 klavyeli kılıfın tam boy Qwerty klavyesine sahip olacağı belirtildi. Klavyeli kılıfın tercih edilme sebebi kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olmasından kaynaklanıyor. Klavye aksesuarları Samsung Galaxy S7’de büyük bir öneme sahip bulunuyor.  Bu nedenle Samsung Galaxy S7 klavyeli kılıfın oldukça ön plana çıkartılacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S7 Telefon Kılıfının Tercih Edilme Nedenleri

Samsung Galaxy S7 telefon kılıfı ile telefonların hem korunmasını sağlayacak hem de çeşitli nedenlerle zarar görmesini engelleyebileceksiniz. Samsung Galaxy S7 telefon kılıfı klavyeli bir kılıf olma özelliğinden dolayı telefonu kullanma rahatlığı sağlayacaktır.  Ayrıca çok ince bir kasaya sahip olan Samsung Galaxy S7’nin şık tasarımını bozmayacak nitelikte bir kılıf tasarlanarak görünümünde bir şey kaybedilmesinin önüne geçilecek. Samsung Galaxy S7 telefon kılıfı telefon yeteneklerini ortadan kaldırmayan ve engellemeyen nitelikte bir kılıf olduğu için telefonu kullanırken herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmanızın önüne geçilmesi planlanıyor. Samsung Galaxy S7 kadar kılıfının da kaliteli ve şık olması çok önemli hale gelmiştir.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1365 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler