Samsung Galaxy S7'nin tanıtım tarihi

Resim

Samsung Galaxy S7'nin tanıtım tarihi.

Samsung son modeli Galaxy S7'yi görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. İşte Galaxy S7'nin tanıtım tarihi

Samsung'un mobil cihazlarda amiral gemisi olan Galaxy S serisinin son halkası olacak olan Galaxy S7'le ilgili olarak her gün yeni iddialar ortaya atılırken. Telefonun beklenenden daha erken tanıtılacağı iddia ediliyordu.

SamMobile'ın haberine göre Samsung Galaxy S7'yi geçen yıl olduğu gibi Barcelona'daki MWC kapsamında duyurusunu gerçekleştirecek. Samsung tanıtımı ise geçen yıl 1 mart'ta düzenlenen MWC 2015 fuarın bu yıl 22 Şubat 2016 yılında başlaması nedeniyle tanıtımını daha erken gerçekleştirmiş olacak.

SAMSUNG GALAXY S7 ÖZELLİKLERİ

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S7'nin özelliklerini sizler için araştırdık. İşte merakla beklenen Galaxy S7'nin özellikleri...

Galaxy S7'nin kamera özellikleri detaylandırılmış ve Samsung'un, Sony ile Galaxy S7 kamerası için temasta olduğu ifade edilmişti. Dilerseniz bu detayları içeren haberimize aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galaxy S7 iki farklı kamerayla mı gelecek?

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, Galaxy S7 modelinde 20 Megapiksellik bir kamera kullanmayı planlıyor. Galaxy S7'nin kamera özellikleriyle profesyonellere hitap edebilecek bir kalite yakalamasını isteyen Samsung yetkilileri, Galaxy S7'de RAW formatına da yer verecekler.

Bilindiği üzere RAW formatı, fotoğrafların işlenip, sıkıştırılıp JPEG formatına dönüştürülmeden önceki halini ifade ediyor. Doğal olarak RAW formatındaki bir fotoğrafta bozulma oranı çok daha düşük oluyor. Dolayısıyla birçok profesyonel fotoğrafçı JPEG ya da farklı formatlar yerine düzenlemeleri RAW formatı üzerinden gerçekleştiriyor.

Şimdiye kadar yaşanan sızıntılara bakacak olursak, Samsung'un Galaxy S7 kamerası üzerinde hali fazla bir mesai harcadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ek Resimler

Bu içerik 27.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2245 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler