SAMSUNG GALAXY S7 SERİSİNİ PİYASAYA SÜRMEYE HAZIRLANIYOR

 SAMSUNG GALAXY S7 SERİSİNİ PİYASAYA SÜRMEYE HAZIRLANIYOR

Dünya üzerinde bilim ve teknolojideki gelişmeler artık hayal edilemez noktalara ulaşmıştır. İletişim ve haberleşme cihazları da artık öyle noktalara ulaşmıştır ki gerek boyutları bakımından, gerek işlevselliği açısından akıl almaz noktalar düzeyindedir. Telefonun icadıyla başlayan bu süreçte daha sonraki aşamalarda cep telefonlarıyla devam etmiştir. Önceleri çok fazla büyüklükte, sadece aramalarda kullanılabilen telsizlerle başlayan bu süreçte daha sonraları cep telefonlarına dönüşmüştür.

Başlarda arama ve küçük basit oyunlar yüklü olan cep telefonlarında günümüzde aramadan mesajlaşmaya, çok boyutlu oyunlardan çeşitli eğlence araçlarına kadar ve internet ağıyla birlikte cep telefonları inanılmaz noktalara ulaşmıştır. Bunun yanında cep telefonlarındaki değişim dizayn ve işlevsel özelliklere de yansımıştır. Tuşlu telefonlar yerine dokunmatik ekranlı telefonlar piyasaya sürülmüştür. Dizayn olarak da çok ince tasarımlarda modern çizgilerde cihazlar kullanıcılarla buluşturulmuştur.

Bu gelişim ve değişimin nerelere varabileceğini kestirmek oldukça güç olsa gerek. Sektör dünya ekonomisi üzerinde en büyük pastalardan biridir. Dünya üzerinde çok uluslu birçok firma teknoloji üretmekte ve bu ürünleri piyasaya sürmektedir. İnanılmaz bir rekabetin yaşandığı bu sektördeki en büyük şirketlerden biri de şüphesiz samsung firmasıdır. Samsung cep telefonu teknolojisinde ilk zamanlardan beri hep olmuş ve günümüzde de pazarda lider bir firma haline gelmiştir. Günümüzde galaxy serisiyle inanılmaz sayıda satış rakamlarına ulaşan samsung firması halen piyasada en son olarak galaxy s6 serisini sunmuştur. Firma şimdilerde ise galaxy s7 serisini piyasaya sunmaya hazırlanmaktadır.

Resim

Mühendislerin son rötuşlar üzerinde çalıştığı samsung galaxy s7 için kullanıcılar büyük bir heyecan içinde bu serinin çıkmasını beklemektedirler. Birçok yeni özelliği de içinde barındırması beklenen samsung galaxy s7 serisi özellikle yüksek kapasitesi, çok yüksek pixellerde fotoğraf çekme özellikleriyle ve de kullanıcın düşündüğünü uygulama gibi çok iddialı bir şekilde piyasaya çıkmaya hazırlanmaktadır.

Bakalım samsung firması bu serisiyle de aynı beğeni ve başarısını yakalayabilecek mi. Dünya üzerinde teknolojiye inanılmaz büyüklük de yatırımlar yapan samsung firmasının bu seride de çok yüksek satış rakamlarına ulaşmasına kesin gözüyle bakılmaktadır. Yeni cihazın nasıl bir dizayn ile tasarlandığını şuan için bilmemiz oldukça zor. Ancak serinin önceki modelleri bize bazı ipuçları vermektedir.

Ayrıca firma cihazlarını koruma, daha kullanışlı hale getirme, ömürlerini uzatabilme adına da çok çeşitli aksesuarlar üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Daha önceki serilerde olduğu gibi galaxy s7 serisinde de koruma kılıfları üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Galaxy s7 kılıfları eminiz daha önceki serilerin kılıflarından daha dayanıklı, daha modern çizgilerle kaplı ve daha koruyucu olma özelliklerini içinde barındıracaktır.

Firma galaxy s7 kılıfları olarak piyasaya sunmaya hazırladığı bu ürünleri de cihazla birlikte aynı anda gerçekleştirmesine kesin gözüyle bakılmaktadır. Samsung kullanıcıları cihazla birlikte, çok farklı renk ve çeşitte olacağı anlaşılan bu kılıfları da merakla beklemektedir. Sonuç olarak çok ciddi maliyetlerle sahip olduğumuz bu cihazları çok iyi korumamız da gerekmektedir. Bu cihazlarla birlikte ilk satın almada mutlaka orijinal bu ürünleri de almamız gerekmektedir.

Büyüyen bu pazarda, gelişen bu teknolojide rekabet inanılmaz boyutlardadır ve bu şüphesiz olarak kullanıcılara daha iyi hizmet, daha kaliteli ürünler sunulması demektir. Bu anlamda da samsung firması rekabeti en iyi yapabilen, sektördeki en köklü ve en güvenilir lider firma olma özelliğini korumaktadır. Dünya üzerinde yüzbinlerce kişiye ve milyonlarca aileye iş imkânı sunan ve bundan ciddi kazanımlar elde etme fırsatı sunan samsung firması daha da büyüme ve en iyi teknolojiyi en kaliteli bir şekilde sunmaya devam edecektir.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1754 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler