Samsung'tan Yeni Bir Telefon Daha Geliyor: Galaxy J7

Samsung'tan Yeni Bir Telefon Daha Geliyor: Galaxy J7

 

Resim

Samsung çok büyük ve dünya ekonomisini canlı tutan bir firma. Teknolojinin birçok alanında faaliyet gösteren şirketi ise kullanıcılar son zamanlarda en çok telefon haberleriyle duymaya devam ediyor.

Hatta Samsung telefon konusunda o kadar üretken bir firma oldu ki, neredeyse her gün Samsung'a ait bir telefonun bilgilerini paylaşmaya başladık. Bu haberimiz de yine Samsung'un ve yine yeni bir telefonu ile alakalı;

Resim

Samsung'un veritabanından edinildiği iddia edilen yukarıdaki bilgiye göre firma Ocak ayında tanıtılan bütçe dostu Galaxy J1'in haberini buradan sizlere aktarmıştık.

Söylentilere göre Samsung veritabanından alınan yukarıdaki bilgiler, yeni bir cihaz olacak olan Galaxy J7'ye ait. Görselde de görüldüğü gibi SMF-J700F kod adına sahip olacak cihaz yine bütçe dostu, yani giriş seviyedeki büyük ekranlı bir telefon olacağını gösteriyor.

Resim

Sızıntıdan da anlaşılacağı üzere Cortex A53 işlemcisini barındıran bir çipset ile gelecek olan cihaz,1.5 GHzişlemci hızına sahip olacak. HD kalitesine sahip bir ekran ile gelecek olan Galaxy J7'nin 5.5 inç bir ekran boyutuna sahip olacağı düşünülüyor.

Eğer sızıntılar gerçekse kısa süre içerisinde ortaya çıkacağı söylenilen cihazın ülkemize de geleceğini düşünmekteyim.

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1149 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler