Samsung’un Arayüzü TouchWiz’i Farklı Modeldeki Telefonunuza Nasıl Kurabilirsiniz?

Samsung’un Arayüzü TouchWiz’i Farklı Modeldeki Telefonunuza Nasıl Kurabilirsiniz?

Resim

Samsung’un arayüzü TouchWiz, sık sık çeşitli sebeplerden dolayı eleştiriliyor olsa da farklı kullanıcıların bu arayüzü kullanmak istememesine neden değil. Bazı uygulamalar sayesinde Samsung tarafından üretilmeyen (!) arayüzü telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz.

Örneğin TouchWizify ve S Launcher ismindeki bu iki uygulama, Android platformundaki tüm cihazlar tarafından kullanılabiliyor.

Programı kurduktan sonra yeni arayüzünüz artık otomatik olarak telefonunuz açıldığında karşınıza çıkacak. Eğer bunu istemiyorsanız Ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz. Fakat şunu da belirtelim, uygulama telefonunuzdaki tüm arayüzü farklı hale getirmiyor. Örneğin Telefon Rehberi, Ayarlar ve diğer alt menüler, cihazınızda olduğu gibi kalıyor.

Google Play’de ‘TouchWiz theme’ ya da 'TouchWiz launcher’ araması yaparak buna benzer birçok arayüzü telefonunuza kurabilirsiniz.

Ücretsiz olarak şuradaki bağlantıyı kullanarak kurabileceğiniz S Launcher uygulamasının diğer özelliklerine de sahip olmak istiyorsanız 3.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1627 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler