SAMSUNG’UN NOTE SERİSİ VE AKSESUARLARI

SAMSUNG’UN NOTE SERİSİ VE AKSESUARLARI

 

Hayatımızda son zamanlarda çok büyük önem taşıyan cep telefonları her geçen gün farklı model ve seçeneklerle karşımıza çıkarak ihtiyaçlarımızın neredeyse tamamını kapsayacak hale gelmiştir. Banka işlemleri yemek siparişi anlık fotoğraf ve video kaydı gibi birçok işimizde bize kolaylık sağlamaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana bilindik ve güvenilir bir marka olan samsung başta beyaz eşya olmak üzere çıkarttığı cep telefonları serisi ile de bize hizmet veren bir markadır.

 

Sağlam ürünleri ve güvenilir satış yönetimi ile gerçekten tanınmış bir marka olarak karşımıza çıkmıştır. İlk telefon modelleri arasında bile samsung adını duymak mümkündür. Özellikle note serisi ile oldukça sevilen bir serinin başlangıcını yaparak akıllı telefonlar arasında tercih seviyesi yüksek bir marka haline gelmiştir. Note serisinin ilk ürününü olan galaxy note 2 ürününü 2012 de piyasaya sürerek 10 milyon satış sağlamıştır. Hele ki 2013 yılında çıkarttığı galaxy note 3 ile 30 milyon satışı ile kullanıcılar arasında en çok tercih edilen marka olduğunu kanıtlamış bulunmaktadır.

 

Note serisinin çok sevilmesiyle birlikte özelliklerine bir yenisi eklenerek devamlılığı sağlanmıştır. Note 4 ve 5 telefonlarından sonra şimdilerde hazırlığı devam eden Samsung Galaxy Note 6 ile daha gelişmiş bir cep telefonu sunmaya hazırlanıyorlar. 4 GB rami bulunan note 5 den daha fazla rame sahip olması planlanarak 8 GB rame yükseltileceği söylentiler arasındadır. 2016 yılında piyasaya çıkması beklenen Galaxy Note 6 daha önceki seriye nazaran daha ince ve zarif bir tasarıma sahip olacağı belirtilmiştir. 8 çekirdek işlemcisi ile daha güçlü ve hızlı bir cep telefonu tasarladıkları da açıklamalar arasında.

Resim

Birazda note serisinin kılıflarından bahsedelim. Kılıflar cep telefonlarımız için hayati öen taşır bence. Çünkü büyük heveslerle aldığımız cep telefonumu günlerce hatta aylarca araştırarak aldığımız telefonlarımızın birkaç hafta içinde çiziklerle görülmesini hiç birimiz istemeyiz. Ama kılıf seçimlerinde de özenle davranmalıyız. Çünkü özellikle Samsung’un note serisini tercih edecekseniz ince bir tasarıma sahip olan telefonunuza kalın bir kılıf aldığınızda çok kaba bir görüntüye sahip olmasını sağlarsınız. Buda hiç hoş olmayacaktır. Samsung da bu detayı atlamayarak kapaklı kılıflarda bile ince bir tasarım yaratarak telefonunuzun çok daha şık görünmesini sağlayacaktır.

 

Glaksy note serisini cep telefonları kadar kılıflarının şıklığı ve tasarım özelliği ilede çok konuşulmuştur. 2016 yılında çıkması beklenen note 6 iççinde özenle hazırlanacak kılıflar beklentileri yüksek olanlar içinde ilk sıralardadır. Galaxy note 6 kılıfları diğer seri için üretilen kılıflar gibi şık ve tasarım olması bekleniyor. Deri tasarımlarda düşünceler arasında çok daha şık duran bir seçenektir. Galaxy note 6 telefonu için diğer ürünlere göre çok daha ince ve şık bir tasarıma sahip olacağı zaten açıklananlar arasındadır.

 

Galaxy Note 6 kılıfları ise bu şıklığın ve zarafetin devamlılığı olarak tasarlanması beklentiler arasında. Şimdiden note serisi sevenlerin sabırsızlıkla beklediği 2016 yılı için Samsung’un başarılı olacağı bir yılmış gibi duruyor. Müşterilerinin beklentilerini sıfıra indirmemek için note serisinin devamı olarak tasarlanan note 6 cep telefonu ve kılıf gibi aksesuarları için hızla çalışmalarını sürdüren samsung beklentilerin çok daha fazla üstünde bir ürün üretmek için büyük çaba sarf ederek çalışıyor. İnceliği zarafeti ve sabit işlemci 8 çekirdek hızıyla ve 8 GB rami ile gerçekten kullanıcıları harika bir ürün bekliyormuş gibi görünüyor. Özellikle aksesuarları arasında ki kılıflar bu zarafetin tamamlayıcı unsuru olacağı da tartışılmaz.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1443 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler