Süper Özelliklere Sahip Galaxy S7 Edge İçin Yapılmış Konsept Video

Süper Özelliklere Sahip Galaxy S7 Edge İçin Yapılmış Konsept Video

Samsung’un artık önümüzdeki yıl duyurması beklenen Galaxy S7 Edge için yapılan konsept videosunda, cihazın hem tasarımı hem de özellikleri çok etkileyici duruyor.

Resim

Apple'la sürekli ‘dünyanın en büyük telefon üretici şirketi’ sıralamasında yer değiştiren, son olarak yapılan araştırmalar sonucu rakibini yine geride bırakanSamsung, yeni modelleri üzerinde çalışmalarına başlamış durumda. Bununla ilk somut bilgiyi şuradakihaberimizden öğrenebilirsiniz. (tabii bu yenilik cihazlara ne zaman gelir orası da tam belli değil)

Tanıtımını yaptığı her cihaza mutlaka bir teknolojik yenilik katan Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge’e aynı şekilde bizi şaşırtacak bazı özellikler ekleyebileceğini söyleyebiliriz. Fakat her zaman olduğu gibi bu modellerle ilgili bazı tasarımcıların kendilerine has konsept çalışmaları bulunuyor. SCAVidsHD ismindeki YouTube kanalının Galaxy S7 Edge için yapmış olduğu konsept çalışmasında, cihazı çok sağlam özelliklerle tanıtmış.

Galaxy S7 Edge için 21/8 MP çözünürlüğünde ön ve arka kamerayı uygun gören tasarımcı, RAM olarak 4 GB’yi tercih etmiş. 2K çözünürlüğünde Super AMOLED ekranın görüldüğü videoda, sanki Sony’nin Z5 Premium’da olduğu gibi 4K çözünürlüğü tercih edilebilirmiş ama yine de gerçekçi davranmış ve Samsung’un hala 4K çözünürlüğe geçmeyeceğini düşünmüş. (yani öyle zannediyorum) Son olarak cihaza Snapdragon 820 işlemciyi layık görmüş. (hiç Exynos taraflarına karışmamış) Ne dersiniz, Galaxy S7 Edge’in sizce de bu tasarım ve özelliklerle gelme ihtimali var mı?

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1730 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler