Telefonunuzu korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Telefonunuzu korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

VERUS kılıflarla telefonunuz %100 güvence altında!

Resim

Akıllı telefonlar son dönemde artan fiyatlarıyla cebimizi yakmaya başladılar. Birkaç yıl önce en üst segment telefonlar 1799 -1999 TL fiyat aralığından satılırken artık akıllı telefonların 2299 - 2849 TL bandına ulaştıklarına şahit olmaktayız. Birçok kişinin akıllı telefon almak için kredi kartından taksitli nakit avans çektiğine şahit olurken; teknoloji marketlerin bankalarla yaptıkları anlaşmalar sonucunda ufak bir faiz ödeyerek 36 aya varan taksit imkanlarıyla telefon sahibi olabiliyoruz.

Bu noktada VERUS'a ait kılıfların son dönemde hem özellikleri, hem kullanılabilirlikleri, hem de tasarımıyla öne çıktığını görüyoruz. Küçük bir servet ödediğimiz telefonlarımızı en iyi şekilde nasıl koruruz diyorsanız; size tasarımı ve malzeme kalitesiyle öne çıkan VERUS kılıflarını gönül rahatlığı ile öneriyoruz.

Resim

VERUS, Kore ve küresel kullanıcılar tarafından seçilen en iyi dijital cihazlar için gelişmiş fonksiyonel ve iyi görünümlü kılıflar üreten bir şirkettir. Ürünleri uzman tasarımcılar tarafından tasarlanan bu kılıflar şık tasarımı ve yüksek kalitede malzemesi ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Sadece kılıf satan değil, yenilikçi kılıfları geliştirmek için sürekli çaba harcayan Verus müşteri memnuniyetine ve müşterilerinden gelecek geri dönüşlere oldukça önem vermektedir.

Resim

Kullanıcılar şık VERUS kılıflarına sahip olduklarında, modayı ne denli takip ettiklerini çevrelerindeki insanlara gösterebilmektedirler. Oldukça karmaşık ve sofistike bir üretim sürecinden geçen kılıflar, tüm bu süreç içinde en yetenekli ustalar tarafından üretilmektedir. Üretimin tek bir adımında dahi hatayı kabul etmeyen VERUS'un kalite kontrol uzmanları özel laboratuvarlarda kılıfların spektlere uygunluğunun kontrol ediyorlar. Oldukça dikkatli bir muayene ve son mamül analizlerden sonra hatasız kılıflar müşterilere sunuluyor.

Resim

Bu noktada hataya asla kabul etmeyen VERUS, kullanıcıların asla hatalı ürünlerle karşılaşmaması adına her türlü kontrollerin yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca VERUS pazarda kendi marka değerinin itibarını korumak amacıyla sahte ürünlere karşı sert bir yaptırım politikası izlemektedir.

Resim

Sizde telefonunuza en iyi korumayı vermek istiyorsanız lütfen orijinal ürünler kullanın. Telefonlarınızın ikinci el fiyatının düşmemesi için VERUS kılıfları siz değerli okuyucularımıza önermekteyiz.

 

KAYNAK : TEKNOLOJİ OKU

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1549 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler