Türkiye'nin Markası

Ülkemizde faaliyete geçen veruscase.com.tr firması en üstün donanıma sahip dijital cihazları orijinal kimlikleri ile satan tek firmadır. Türkiye içinde geçen kuruluşları arasında yer alan Verus, pek çok akıllı telefon kılıflarını ve farklı tasarımlara sahip olana yaratıcı kılıfları piyasaya sunmaktadır. Yüksek kaliteden imal edilen şık tasarıma sahip olarak sektörde ki konumunu başarılı bir şekilde sabitleyen Verus ile çok çeşitli telefon kılıflarına ulaşmak mümkündür. Her cihaz ile uyum ve bütünlük oluşturacak kılıflara ürün departmanında yer vermiştir.

Türkiye’nin önde gelen imajını ürünlerine de en iyi şekilde lanse ederek kaliteli ana malzemeden üretilmiş olan dayanıklı ve dünyanın en kaliteli kılıflarını müşterilerine sorunsuz servis ağı ile ulaştırmaktadır. Farklı tasarım kılıf modelleri ile cihazlarınızda ki görsel güzelliği ve koruma kalkanını harekete geçirebileceksiniz.

Iphone 6 cihazlarına özel dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olan iphone6 kılıf ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Dış darbelere karşı dayanıklı yapısı sayesinde Türkiye'nin distribütörü olan Verus firmasından en şık ve dayanıklı kılıfları temin edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve oldukça kullanışlı özelliklere sahip olan ürünlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Ürün orijinal olduğu için rahatlıkla kullanabilir ve uzun vadede kılıfların dayanıklı yapılarından istifade ederek cihazlarınızın çizilme, aşınma ve kırılma faktörlerine karşı korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Galaxy note edge kılıf çeşitleriyle de müşterilerin ihtiyaçlarını verimli bir hizmet ağı ile karşılamaktadır.

 

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2084 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler