Galaxy S8 Çıkıyor

Galaxy S8 Çıkıyor

Bazı kaynaklara göre Samsung Galaxy S8 cihazı 26 Şubat tarihinde tanıtılmış olacak

Galaxy S8 Çıkıyor: Samsung Galaxy Note 7 olarak adlandırılan faciadan sonra, Galaxy Note 7 cihazlarının ikinci kez geri çağırılabileceği ihtimalini kullanıcıların akıllarından silmek adına Samsung müşterilerine bir şeyler vermek zorunda. Bu kez, Galaxy Note 7 cihazının ‘’güvenli’’ versiyonları da Samsung tarafından geri çağırılabilir. AT&T’nin daha şimdiden tüm Galaxy Note 7 satışlarını durdurmayı düşündüğüne dair konuşmalar var.

Resim Galaxy S8 Çıkıyor[/caption]

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 4 büyük taşıyıcı firma da kullanıcılarına Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının değiştirilmiş versiyonlarını stokta yer alan herhangi bir yeni telefon ile değiştirme imkânı sağlıyor. Eğer geçen Çarşamba günü Southwest Havayolları’na ait uçakta patlayan cihazın Galaxy Note 7’nin değiştirilmiş versiyonu olduğu ortaya çıkarsa, muhtemelen hakkında beklentiyi çok fazla büyüttüğü cihazın üzerindeki sahne ışıkları tamamen sönmüş olacak.

Resim Galaxy S8 Çıkıyor[/caption]

Samsung şirketinin Galaxy Note 7 cihazından yaşadığı kayıp milyar dolarları bulurken, markanın geleceği de tehlikede. Bu yüzden Samsung herkesin gözünü geleceğe çevirmesi için, ortaya Galaxy S8 hakkında merak uyandırıcı bir tanıtım bıraktı. Bu hareket gösteriyor ki Samsung’un yeni amiral gemisi 26 Şubat tarihinde Barcelona şehrindeki MWC 2017’de tanıtılmış olacak. Bu tarihte sıradaki Galaxy Unpacked etkinliği olacak.

[caption id="attachment_2451" align="alignnone" width="909"]Resim

Samsung şirketinin değiştirilmiş birimlerinin de orijinal telefonlar kadar tehlikeli olduğu ortaya çıkarsa kullanıcılarının güvenini geri kazanmak için yapabileceği pek bir hamle yok. Bu yüzden kullanıcıların dikkatini Samsung Galaxy S8 kılıf üstünde toplamaya çalışmak akıllıca bir fikir olabilir. Ancak Samsung’un mobil cihazlarının yeniden güvenli olduğu hakkında dünyayı ikna etmesi birkaç yıl alabilir.

 

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1209 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler