Buff Air Hybrid Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Kılıfı

Samsung markasının en önemli modelleri arasındaki Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus telefonlarını korumak için en iyi kılıflar Buff Labs tarafından imal edilir.

Markanın yeni nesil kılıf tasarımı olarak piyasaya kazandırdığı Buff Air Hybrid Kılıf modellerinin Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için olanları da şeffaf tasarıma sahiptir. Tek katmanlı, profesyonel bir koruma imkanı sunan kılıf ürünleri sayesinde telefonunuzu korumak çok daha estetik hale geliyor.
Buff Air Hybrid Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Kılıfı

Neden Buff Air Hybrid Kılıf ?

Kılıf imal eden birbirinden değişik markalar var. Ancak Buff tarafından üretilen kılıf modelleri, sundukları avantajlar sayesinde çok daha fazla tercih ediliyor. Polikorban ürünlerden imal edilen kılıf modellerinin üstün tutma avantajı sağlaması da, sürekli elimizde gezdirdiğimiz telefonların kayma ve düşüp parçalanma gibi risklerini ortadan kaldırıyor. Air Hybrid modelleri şeffaf renkte imal ediliyor. Böylece telefonunun tasarımını ve rengini daima görmek isteyenler için oldukça ideal modeli ifade ediyor.

Üstün nitelikli koruma için Buff Air Hybrid

Buff kılıf modelleri sadece telefon ekranını değil, ön ve arka kamera camlarının çizilmesini önleyecek tasarıma da sahiptir. Arka ve ön yüzeydeki kamera koruyucular herhangi bir darbe esnasında kameranın zarar görmesini engelliyor. Ayrıca, telefon ön yüzeyinin zeminle temasını önleyen hafif yükseklik de bulunuyor. Böylece hem kirlilik hem de zeminle temastan dolayı ortaya çıkacak çizilme gibi riskler ortadan kalkıyor. Titizlikle tasarlanılan ve her açıdan büyük avantajlar sunan Buff Air Hybrid kılıf tasarımını edinerek Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus telefonlarınızı koruma altına alabilirsiniz.
Buff Air Hybrid Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Kılıfı

Buff kılıf modellerinin incelikleri sayesinde de telefonun mevcut inceliği ve estetikliği asla zarar görmez. Telefonun sahip olduğu kalınlığa ek bir kalınlık söz konusu olacaksa da, bu durum rahatsız edici bir kalınlık değildir. Oldukça ince tasarlanan Buff Labs Kılıf modellerinin tek ve çift katmanlı ayrı seçenekleri yer alıyor. Çift katmanlı modeller daha kalın, tek katmanlılar ise daha ince yapıya sahip olarak satışa sunuluyor.

Ek Resimler

Bu içerik 21.02.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 2474 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler