Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus!

2018’in merakla beklenilen akıllı telefonu Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin tanıtımına sadece birkaç hafta kaldı.

Samsung, 25 Şubat’ta modelin tanıtımını yapacak. Şimdiden ön siparişlerle önemli bir satış rakamına ulaşacağı tahmin edilen modelin geniş bir kitle tarafından arzulandığını söyleyebiliriz. Ancak modelin çıkmasına henüz vakit var ve öncesinden modellerin özelikleriyle ilgili birçok şey iddia ediliyor. Bunlardan birisi, geniş ekran deneyimi sunacak olmasıdır. Son zamanların tercih edilen akıllı telefon grafiğinde geniş ve büyük ekran modelleri oldukça revaçta. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus da bu geleneği devam ettirecek modeller arasında yer alacak.
Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus özellikleri

Ekran teknolojisi açısından ideal ve beklentinin üzerinde bir performans sunacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri heyecanla bekleniliyor. Akıllı telefonlarını müzik, film ve oyun gibi aktivitelerle dolduranlara da Samsung’un yeni modeli oldukça mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. DOLBY Surround hoparlör teknolojisiyle gelecek olan modellerin çift ses sistemiyle desteklenmesi oldukça önemli bir özellik olacak. Müzik, film ve oyunların sesi daha net ve yüksek miktarda çıkacak. Sadece ses sistemindeki nitelik bile Samsung markasının yeni amiral gemilerini tercih edilebilir kılacak.

Şunu da ifade edelim. Modellerde kullanılacak olan işletim sistemi de, 2018’in yeni nesil işletim sisteminin kullanılacağı ilk modeller olacak. Bu açıdan Snapdragon 845 yonga seti Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin üstün bir performans sunmasını sağlayacak. Şimdiden akıllı telefonunu yenilemek isteyenlerin gözlerini çevirdiği Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus teknolojilerinin çıkışı bekleniyor. Türkiye satış fiyatı hakkında henüz net bir bilgi olmasa da 2 bin 500 liranın üzerinde bir fiyatla satışa çıkması tahmin ediliyor. Özellikleri açısından piyasadaki ürünlerden üstün özellikle olacak modellerin cep yakacağını ifade edebiliriz.
Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus!

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri batarya deneyiminde de üstün bir performans sunması arzulanıyor. Hızlı şarj sistemi ve uzun süre kullanıma imkan veren şarj teknolojisiyle Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri oldukça ideal !

Ek Resimler

Bu içerik 21.02.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 2465 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler