Samsung Galaxy A8 çalışırken görüntülendi

Samsung Galaxy A8 çalışırken görüntülendi

Samsung'un önümüzdeki günlerde duyurması beklenen akıllı telefonu Galaxy A8 kameralara yakalandı.

Resim

Samsung’un bir süredir sızıntılara konu olan akıllı telefonu Galaxy A8 ilk defa çalışır vaziyette görüntülendi. Galaxy A serisinin en güçlü modeli olmaya hazırlanan telefonda 5.7-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. Geçtiğimiz günlerde GFXBench testinde ortaya çıkan Galaxy A8’in 5.5-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağı belirtilmişti, ancak Galaxy A7 ile yan yana duran telefonun daha büyük bir ekran bulundurduğunu görüyoruz.

Resim

Galaxy A serisinin köşeli tasarım çizgisinden sıyrılarak daha oval bir kasa yapısına sahip olduğu görülen telefonun, ilk bakışta Galaxy S6’yı anımsattığını söyleyebiliriz.

İnce çerçeveleriyle dikkat çeken Galaxy A8’e Qualcomm’un 64-bit sekiz çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisi güç verecek. 2GB RAM ve 16GB dahili depolamanın eşlik edeceği telefonda ayrıca 16MP arka kamera, 5MP ön kamera, Android 5.1.1 Lollipop ve 3.050 mAh kapasiteli pil yer alıyor.

Galaxy A8’in kasası sadece 5.9 mm kalınlıkta ve 140 gram ağırlığında. Telefonun resmi tanıtım tarihine ilişkin henüz bir bilgi mevcut değil.

İşte Galaxy A8

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

 

Ek Resimler

Bu içerik 27.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1311 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler