VERUS NOTE 5 KILIFLARI GÖZ BÜYÜLÜYOR

VERUS NOTE 5 KILIFLARI GÖZ BÜYÜLÜYOR

Samsung Galaxy Note 5 son zamanların en çok kullanılan akıllı telefonların biri olmuştur. Bunun için insanların devamlı tükettiği bu cihaza hemen bir kılıf piyasaya sızdı bile kılıf olarak Samsung S6 modelini aratmayan arka koruyucusu  Samsung Note 5 kılıf modellerihakkında bilgi vermektedir. Cıvıl cıvıl renkleri ile telefonunuza harika bir görünüm katan bu kılıfların henüz yeni olarak piyasaya sürülmesi kullanıcıların habersiz kalması ile paraleldir. Ciddi manada harika kılıflar olan koruyucular hem telefonunuzun korunmasında öncül olacak hem de harika bir görünüme bütünlemesini sağlayacaktan cinsten olmuştur.

Resim

Her modele göre var olan kılıfların en aranan en büyük özelliği çizilmemesi, çatlamaması ve ya elastik olmasıdır. Bu modellerde de bu aranan özellikler mevcut olup telefonları kılıfsız bırakmayacak türden her çeşit model bulabilmek mümkün olmuştur. Oldukça fazla özelliği içinde barındıran bu telefon bu kılıflar ile daha şık görünümlü duracağa benzerken, telefonun kendi modelini kamufle etmeyen harika bir kalite ile telefonlarınızı saracak güven içinde kullanabileceğiniz telefonlara sahip olacaksınız. İnsanların büyük ölçüde tercih ettikleri bu kılıflar ile gerçekten de telefonlarınızın herhangi bir çizilmeden ve ya herhangi başka bir zararlı etkiden korunması için gerçekten önemli husustur.

 

Oldukça hassas olabilen bu kibar telefonları güven altına almak bu kaliteli modeller ile sizlerin elinizde olacaktır. Özellikle hoparlör, sim kart girişi, kulaklık kısmı, diğer ayrıntılar için birebir uyumlu olarak üretilmiş kılıflar size ve telefonunuza rahatlık getirecek isterseniz şeffaf modelleriyle sanki yokmuş gibi güvenliğinizi koruyabileceksiniz. Şimdilik otuz beş dolar kadar gösterilen fiyatların düşeceği de yakın zamanla ortaya çıkacaktır.

Resim

İnsanların gerçekten de hayranlık ile inceledikleri bu kılıfların kalitesinden faydalanmak sizler için büyük bir ayrıcalık olacaktır. Telefonunuzun renginden sıkılma gibi durumlarda özellik ile pahalı telefon kullanımlarında hemen telefonu değişmek mümkün olamamaktadır. Üstelik bu denli kaliteli bir telefonu sırf renginden sıkılma durumu ile karşılaşıldı diye değiştirmek akla bile gelmeyecek durumlardan biridir. Bu yüzden kılıflar sanki telefonunuzun kendi rengi gibi görünecek sıkıldığınız zaman değiştirebileceğiniz çeşitli renk imkânları ile dolu hale gelmiştir.

Fiyatlarındaki yükseklik Samsung Note 5 kılıf modelleri içinde zamanla düşeceği bilindiğinden henüz fazla satışı olmamakla birlikte yakın zamanda herkesin alabileceği bir ücretlendirmeye tabi tutulup zaman içinde her üründe olduğu gibi bunda da düşüş yaşanacaktır. İnsanların merakla beklediği bu kılıf modelleri çeşitlerine internetten kolaylıkla ulaşabilir sipariş edebilir güven içinde kargo teslimatları ile kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kılıfların sim kart girişleri kısmı özellikle dikkate almış rahatlık ile kılıf varken bile kartlarınızı değiştirebilecek kulaklığınızı hiçbir engel olamadan telefonunuza bağlayabileceksiniz.

Resim

Kimsenin vazgeçemeyeceği bu harika kılıfların elastiği, serti yakın zamanda piyasaya sürülecek gibi durmaktadır. Ciddi manada büyük bir kalite ve profesyonel ve insan sağlığına herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu ürünlerin her note 5 için kullanıma açık olması müşterilerini kendine hemen çekebilmektedir. Samsung Note 5 in kendi içindeki özellikleri zaten oldukça fazla iyiyken bunu birde Note 5 kılıf modelleri ile desteklemek gerçekten daha da özel hissetmenizi sağlayacak daha kaliteli bir iletişim cihazına sahip olabilme imkânlarını bu şekilde sağlayabileceksiniz.

Resim

 Verus kılıflardaki detaylar sayesinde büyük bir kitlede merak uyandıran bu modeller gerçekten de ayrıntılara büyük önem vermiş her kılıfta bulunamayacak özellikleri kendi içinde tasarlamıştır. Bu kılıfları kullanmak kendiniz daha özel hissettireceği ortada iken aynı zamanda telefonunuzun güvenliği ve uzun ömürlü bir şık görünmü için büyük bir önem arz etmektedir.

Ek Resimler

Bu içerik 27.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1855 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler