Galaxy Note 5 İçin Konsept Çalışması Yayınlandı

Galaxy Note 5 İçin Konsept Çalışması Yayınlandı

Samsung'un yeni Note modellerinin konsept çalışması yayınlandı. Özellikle renk ve tasarım olarak oldukça şık görünen konsept çalışması Ivo Maric tarafından yapıldı.

Resim

Samsung, muhtemelen Eylül ayında Galaxy Note 5’le birlikte Note 5 Edge’in tanıtımını gerçekleştirecek. Hatta yaklaşık 2 hafta önce bu iki phablet modelin olası sistem özelliklerini de açıklamıştık. Böylesine tatmin edici sistem özelliklerinin olması beklenen cihazların tasarım olarak da kullanıcıları etkilemesi gerekiyor. (Samsung, tasarımsal değişiklik yapmayı pek sevmese de Note 5 ve 5 Edge’in tasarım olarak önceki modellerine göre daha farklı olacağı söyleniyor)

Söylentiler bu yönde olunca haliyle tasarımcılar diğer Note modellerine göre daha farklı konsept çalışmalarını yayınlamaya başladılar. Bu tasarımcılardan bir tanesi de Ivo Maric.

Maric, hem Note 5 hem de Note 5 Edge için ayrı ayrı konsept çalışmalarını yayınladı. Renk ve tasarım olarak oldukça klas görünen bu konsept çalışmalarının tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1552 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler