Galaxy Note 5'in Özellikleri Sızdı

Galaxy Note 5'in Özellikleri Sızdı

Samsung’un Phablet modeli Galaxy Note 5’in teknik özellikleri sızdı. Galaxy Note 5 çok güçlü bir donanıma ve yanlara doğru kavisli ekrana sahip olabilir.

Resim

Güney Kore menşeli Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S6 veGalaxy S6 edge’i tanıtmasından sonra gözler, Phablet pazarında yer alacak yeni Galaxy Note cihazına çevrilmişti. Hakkında hiçbir sızıntı bulunmayanGalaxy Note 5 bugün teknik özellikleri ile kendini gösterdi.Sızıntıya göre Samsung, Galaxy Note 5 için çalışmalara başlamış ve firmaGalaxy Note 5’te iki farklı ekranı test ediyor. Bu test ekranları 4K ve 2Kçözünürlükte Super AMOLED olarak dikkat çekiyor. Galaxy Note 5’in ekran çözünürlüğü işlemcinin göstereceği performansa göre belli olacak.Galaxy Note 5’te işlemci olarak ise Exynos 7422 veya Exynos 7430 kullanılabilir. Bu iki işlemci de yine cihazda test ediliyor.

Galaxy Note 5 edge Geliyor!

Bir diğer habere göre Project Zen projesi kapsamında Galaxy Note 5’in yanlara doğru kıvrımlı ekrana sahip olan modeli de test ediyor. Bu modelin5.4 inç veya 5.5 inç boyutunda olacağı söyleniyor. Galay Note 5 edge ismini alması muhtemel olan cihazda Snapdragon 808 yonga setinin kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Resim

Galaxy Note 5'e ait bu teknik bilgilerin henüz test aşamasında olduğunu ve nihai sürümde çok farklı özelliklerin bulunabileceğini belirtelim. BakalımGalaxy Note 5 ile Samsung Phablet pazarında iPhone 6 Plus'a rakip olabilecek mi?

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1707 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler