Galaxy S6 İki Farklı Sürümle Gelecek

Galaxy S6 İki Farklı Sürümle Gelecek

Taze dedikodular Samsung'un MWC etkinliğinde yeni Galaxy S6'yı iki farklı modelle tanıtacağını ve hatta bir de yeni bir akıllı saat duyuracağını bildiriyor.

Resim

Kısa bir süre önce kulislerde konuşulmaya başlanan ve Samsung'un yeniamiral gemisi olması beklenen telefonu Galaxy S6'yı hedef alan çift model dedikodusu yavaş yavaş kesinlik kazanıyor. Bir başka önemli kaynak daha Güney Koreli üreticinin Galaxy S6 modelini farklı tasarıma sahip versiyonlar ile satışa sunacağını belirtiyor.

:: Galaxy S6'nın Metal Kasası Gözüktü

Business Insider'ın haberine göre Samsung'un Project Zero adını verdiği ve baştan sona farklı bir Galaxy amiral gemisi olmasını istediği Galaxy S6 her şeyden önce tek bir kasa ile üretilecek. Modellerden biri metal bütünleşik kasa ve biraz daha standart bir tasarımla gelecek, bir diğeri ise şaşırtacak.

Kaynağa göre şirket Galaxy S6'lardan birini kavisli ekrana sahip Note Edge gibi tasarlamayı planlamış. Hatta kavisler ekranın tek kenarında değil, çift yüzünde de yer alacakmış. Böylece akıllı telefon alıcısı için farklı seçenekler yaratılarak öne çıkmak hedefleniyormuş.

Ek Resimler

Bu içerik 22.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1451 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler