Galaxy S7 Rekora Koşuyor!

Galaxy S7, Samsung’u sevindirmeye devam etmekte. 2016’nın İkinci çeyrek Galaxy S7 satış sayıları beklenilenden iyi geldi. İşte Galaxy S7’nin yeni rekoru!

Resim

Samsung Electronics, geçen gün 2016’nın İkinci çeyrek gelirlerini yayınladı. Gelir raporuna göre Galaxy S7, Samsung’a ciddi oranda para kazandırmış. Yayınlanan raporda belirti edilenlere göre; Samsung’un geliri geride bıraktığımız senea göre %5 artarak 51 milyar dolara yaklaşırken etkinlik karı ise %18 artarak 8.14 milyar dolara ulaşmış.

Elbette bu yükselişte Galaxy S7’nin payı büyük. Samsung, Galaxy S7’de getirdiği büyük yenilikler yardımıyla – bilhassa kamera performansı – büyük bir başarı yakalanmış halde. Samsung’un şu ana kadar üretmiş bulunduğu en problemsiz telefonu olan Galaxy S7, ülkemizde de tercih edilen bir telefon oldu. Bu arada belirtiler gelir raporuna göre kavisli model Galaxy S7 Edge, Galaxy S7’den daha çok satmış.
Hem de Samsung yetkilileri, bu satış başarılı olmasını önümüzdeki Salı tanıtılması beklenilen yeni büyük ekranlı amiral gemileri Galaxy Note 7 ile sürdürmek istediklerini açıkladılar. Bakalım Güney Koreli dev firma Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile yakaladıkları bu başarıyı büyüks tarama özelliği ile gelmesi beklenilen Galaxy Note 7 ile de devam ettirebilecekler mi?

Ek Resimler

Bu içerik 28.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2747 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler