Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte her daim akıllı telefonlara bir yenisi eklenmektedir. Bir teknoloji devi olan Samsung’un en çok satan ve en çok sevilen telefonlarının başında gelen Galaxy serisi ailesine bir yenisi ekleniyor. Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği bu telefon Samsung Galaxy S7 olarak ismini aldı bile. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği bu akıllı telefon benzerlerinden oldukça farklı… Özellik ve dış görünüş açısından farkını ortaya koyan bu cihaz Samsung’un piyasa değerini bir kademe daha arttırdı.

Samsung Galaxy S7 Özellikleri Neler?

Heyecanla beklenen Galaxy serisinin yeni cihazı S7’nin birbirinden önemli özellikleri bulunuyor. Samsung Galaxy S7 özellikleri şu şekilde olacak:

  • 6 Gb RAM bellek
  • 5’ 4K çözünürlük sunan Super AMOLED Ekran
  • X Ghz Exyonos Mobil İşlemci
  • 30 MP arka kamera seçeneği
  • 7 MP ön kamera seçeneği gibi sayılan bu özellikler cihazın teknik özellikleridir.

Bunun yanı sıra telefon oldukça mükemmel bir donanım içermektedir. Ayrıca kasası oldukça ince ve tam bir devrim niteliği taşıyor. Android işletim sistemine sahip olan bu akıllı cihaz sayesinde oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olmuş olacaksınız. Kasasının ince oluşu, oldukça kolay bir tutuş sağlamaktadır. Böylelikle Samsung Galaxy S7 sahibi olanlar oldukça şanslı olacak ve her ortamda telefonları ile oldukça kendilerinde söz ettirebilecekler.

Samsung Galaxy S7 Kılıfı

Genel olarak akıllı telefonlar için üretilen kılıflar oldukça göze çarpmaktadır. Bazen telefondan bile daha önemli bir hale gelebilen bu kılıflar ile her defasında bambaşka bir telefona sahip olma hissine kapılmak da mümkündür. Özellikle de Samsung Galaxy S7 telefon kılıfları oldukça çarpıcı ve göz alıcıdır. Günümüzde 7’den 70’e herkes akıllı telefon kullanmaktadır. Bu nedenle de telefon kılıfları da oldukça farklılık göstermektedir. Genel olarak gençler için daha çok silikon, renkli ve desenli modeller tercih edilirken, özellikle olgun beyler tarafından deri görünümlü telefon kılıfları daha zengin bir görünüm elde etmelerini sağlamaktadır.

Akıllı Telefon Kılıfları

Akıllı telefonların satın alınması esnasında belirli bir meblağ ödenmektedir ve bu nedenle de telefonların her türlü kazalara karşı korunması gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için de akıllı telefon kılıflarından faydalanmakta büyük yarar vardır. Cüzi rakamlara satın alınabilecek telefon kılıfları, yüksek fiyatlı akıllı cihazların düşürme, çarpma gibi tehlikeler karşısında korunmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de mutlaka akıllı telefon alırken kılıf veya kap almak gerekmektedir. Özellikle de Samsung Galaxy S7 özellikleri ve duruşu ile oldukça asil bir görünüme sahiptir ve her türlü kapak çeşidine de uygundur. İster cüzdan şeklinde olanlardan ister sadece arka kapağı kaplayan telefon kapaklarından satın alabilirsiniz. Daha çok önerilen ise kapaklı olan cüzdan şeklindeki telefon kılıflarıdır.

Samsung Galaxy S7’nin Ömrünü Uzatan Kılıflar

Kılıf denilip geçilmemesi gerekmektedir. Cep telefonlarınız her an elde, cepte ve çantada çeşitli tehlikeler ile karşı karşıyadır. Daha büyük zararların oluşmasını engellemek için telefon kılıflarından faydalanarak cihazınızın ömrünü arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra kılıf seçerken dikkat edilmesi gerekilen unsurlardan biri de kişiliğinizi yansıtmasıdır. Hangi renk sizi ifade ediyorsa hangi karakter sizinle özdeşleşmişse buna uygun kılıflar tercih ederek severek kullanabilirsiniz. Ayrıca kılıf seçerken kaba ve kullanışı zor olan kılıflardan ve telefon kaplarından uzak durulması gerekmektedir. Samsung Galaxy S7 fiyatını öderken bir yandan da yanında telefon kılıfını almayı unutmamalısınız. Bu sayede telefonun başına gelebileceklere karşı büyük bir önlem almış olacaksınız.

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1341 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler