Galaxy S6 Edge vs iPhone 6 Hız Testi

Galaxy S6 Edge vs iPhone 6 Hız Testi

 

Resim

Dayanıklılığıyla şimdiden ün yapan Galaxy S6 Edge,Android hayranları heycanlandırmaya başladı. Heycanlandırmakta sonuna kadar haklı olan telefonun en çok hayran bırakan noktası ise kesinlikle tasarımı. ( Kıvrımlı ekranıyla farklılık yaratıyor )

Şu an için gayet başarılı gözüken telefonun gerçek hayatta kullanımını görmek için sabırsızlanıyoruz. 10 Nisan’da yayınlandıktan sonra kullanıcılar yavaş yavaş deneyimlerini paylaşmaya başlayacaklar. Tabi ki bu deneyimleri bazı testler takip edecek. Şimdilik çok fazla örneği bulunmayan bir hız testiyle karşı karşıyayız.

iPhone 6 vs Galaxy S6 Edge hız testi:

Resim

Kağıt üzerinde baktığımızda Galaxy S6’nın teknik özellikleri iPhone 6’yı ezip geçiyor. 8 çekirdekli işlemci,3GB LPDDR4 RAM gibi bir çok teknik özelliğiyle iPhone 6’dan daha üstün. Peki bu özellikleri normal kullanımda fark yaratabiliyor mu? Performansı farkı nasıl?

Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, AndroidGameE’nin yapmış olduğu speed testi size güzel bir cevap olabilir. Kronometreyi çalıştırdıktan sonra arka arkaya uygulamaların açıldığı test oldukça verimli olmuş.

Aşağıdaki video için spoiler vermek istemeyiz ama sonuçlar sizi çok şaşırtabilir.

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1441 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler