Samsung'dan 4GB RAMli Tablet Geliyor!

Samsung'dan 4GB RAMli Tablet Geliyor!

Samsung'dan Chopin kod adına sahip 4GB RAM ile dikkat çeken bir tablet yolda.

Resim

Normalde mobil cihazlarımızı test etmek için var olan ama bir diğer yandan daha ortaya çıkmayan cihazların da test ediliyor olmasıyla bir nevi sızıntı kaynağı olanGeekbech'de bu sefer de yeni bir Samsung cihazı ortaya çıktı.

Bu Samsung cihazı bir tablet, fakat özellikleri ile fazlasıyla dikkat çekebilecek bir tablet olmasıyla şimdiden konuşulacaktır.

Resim

Chopin-LTE kod adına sahip olan bu yeni tablet, LTE ekinden anlaşılacağı üzere sim-kart desteği de sunacak ve 4G ile çalışma özelliği bulunacak.

Bunun yanı sıra görselde görebileceğiniz gibi 14nm üretim teknolojisine sahip, 4 çekirdekli ve2.24GHz hızındaki Intel Atom x5-Z8500 işlemcisine sahip olacak olan Samsung Chopin'in 4GB RAM'e sahip olacak olması ise asıl dikkat çeken detay. Ancak maalesef şimdilik başka detayı bulunmuyor.

Ancak bu üç özellikten anlayacağımız üzere sağlam diyebileceğimiz bir tablet geliyor şeklinde nitelendirme yapabiliriz. Çünkü tablet kısmında Samsung'dan çok güçlü özelliklere sahip olan pek tablet göremedik.

Android 5.1 Lollipop ile geleceği de görülen Samsung Chopin hakkında diğer detaylar ve görsel sızıntıları geldiğinde sizlere paylaşacağız.

Ek Resimler

Bu içerik 24.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1459 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler