Galaxy Mega On ve Grand On Test Edildi

Galaxy Mega On ve Grand On Test Edildi

Daha önce özellikleri ortaya çıkan Galaxy Mega On ve Grand On'un şimdi de test aşamasına alındığı öğrenildi. Bu iki akıllı telefon yakında satışa çıkabilir.

Resim

Geçtiğimiz günlerde Samsung'un Galaxy Mega On ve Galaxy Grand Onadlarında 2 adet akıllı telefon geliştirdiği, hatta bu telefonların hangiözelliklerle geleceği ortaya çıkmıştı.

Mega On ve Grand On test aşamasında

Bugün ise Samsung'un bu iki akıllı telefonu test aşamasına aldığı öğrenildi. Genelde bu tarz test aşamasına giren telefonlar kısa süre sonra piyasaya sürülüyor.

Daha önce sızan bilgilerde Galaxy Mega On'un 5.5 inç, Mega On'un ise 5 inç ekranla geleceği ortaya çıkmıştı. Bunun yanında Mega On'un 1.2 GHzSnapdragon 410'lu işlemciye, 1.5 GB RAM'e, 13 ve 5 Megapiksellikkameralara ve 3,000 mAh bataryaya sahip olacağı bilgisi gelmişti.

Resim

Mega On'a göre biraz daha küçük bir ekrana sahip olacak Grand On ise söylenenlere göre 1.3 GHz'li Exynos 3475 işlemci, 1 GB RAM, 8 ve 5 Megapiksellik arka ve ön kamera ve 2,600 mAh batarya ile gelecek.

Birkaç günlük periyotta önce özellikleri, sonra test aşamasına alındığı ortaya çıkan yeni On serisi akıllı telefonlar görünen o ki çok yakında bizlerle olacak.

Donanım açısından Galaxy J5 ve Galaxy J7'ye bir hayli benzeyen Grand On ve Mega On, muhtemelen daha önce görülmemiş bir tasarımlakullanıcıların beğenisine sunulacak. Genel kanı Samsung'un bu iki telefon için yakında resmi duyuruyu yapacağı yönünde.

Resim

Ek Resimler

Bu içerik 21.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1580 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler